Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest Csengery utca Oktogon...

Budapest Csengery utca Oktogon és Wesselényi utca közti szakasza mennyire biztonságos a közbiztonság szempontjából?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztonságos!Tegnap este is végig a Csengeryn jöttem haza.Általában akik egyszer-kétszer járnak erre,és nem a környéken élnek minden szart mondanak róla,pedig szerintem nagyon jó utca.A házat kell megnézni inkább,ha odaköltözöl,közlekedésileg szerintem kiváló helyen van,plusz most újítják fel az Almássy teret is.Ne aggódj,nem fog semmi baj történni veled erre.
2014. febr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ! :)
2014. febr. 11. 16:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Átlagos pesti környék, nem fognak bántani.
2014. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Snl.Drako válasza:
Biztonsági őrként dolgoztam az Oktogon környékén, arról tudok nyilatkozni. Karrierem legunalmasabb és legsivárabb időszaka volt, egy ferdén néző vevő nem jött be a boltba. Éjszaka jártam haza, abszolút semmi probléma nem volt. Hozzátenném, hogy a Wesselényi utca felé mentem.
2014. febr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Öröm azt hallani,ha a biztonságiőr unatkozik...:) szerintem ez a legjobb referencia egy környéknek!:)
2014. júl. 14. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
olyan mint a többi belső kerület Pesten.
2014. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!