Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A bérleti díjjal mit csináltok...

A bérleti díjjal mit csináltok? (Bérbe adók. )

Figyelt kérdés

2014. febr. 19. 08:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%
# 10 Neked jó ,) hogy eszed a brüszeli maszlagot :) ne legyen semmid csak a munkaerőd mobilosan , oda teszem a t-köm ahova kedvemből lököm ! Később mi lesz arra nem gondolsz ... Egy régi paraszt mondást jegyez meg : A Van-tól nem kell félni ,de a nincs-től rettegni kell !! Senkit nem nézek le de,, hülyékre nem hallgatok . Egyébként a hajléktalan szállókra 40-főre költenek , havi 4-5 millát ... Az nem zavar ? Tehát az én kiadásom segít az államon , meg a nincsteleneken :DDD
2014. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
53%

Kedves kérdező!

Bár én nem bérbeadó vagyok, hanem bérlő, azért elmondom a véleményem. Nekem is konkrétan hasonló problémám adódott, hogy bepenészedett a fal több helyen is az albérletben (nappaliban). Pont ott ahol sajnos szárítottuk a ruhát.(azóta nem ott szárítunk) De én nem szórakoztam sokat vele, az eszembe sem jutott hogy ezzel a bérbeadómhoz forduljak, hisz az én gondatlanságom miatt történt az egész. Szóval én a helyedben nem támogatnám anyagilag a bérlőt, hisz lényegében ő tehet arról hogy bepenészedett a szobafal. Nem is értem, hogy van képe ezért pénzt kérni.

2014. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
79%

Sziasztok!

A 7-es is és a 12-es is írja,hogy télen nem teszik ki a ruhát az erkélyre száradni,mert nem lehet.Biztos nagyon fiatalok vagytok,azért nem tudjátok,hogy régebben télen is mindig kiteregettek a fagyba,mert a fagy kiszívja a ruhából a nedvességet és még fertőtlenít is.Úgyhogy nyugodtan rakjátok ki az erkélyre.Kinn maradhat akár 1-2 napot is és utána vidd a meleg helyre.Természetesen nem szárad meg teljesen,de jóval kevesebb párolog majd a lakásban és nem lesz penészes a szobád.

Én sem adnák engedményt,sőt még vele festetném ki,miért párásította el a lakást.

2014. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül nem adtam kedvezményt.

Először azért körbe jártam a lehetőségeket. Egyeztettem a közös képviselővel, hogy az épületnek van-e ilyen esetre biztosítása. Sajnos beázásos károkra nincs (csak csőtöréses eláztatásokra). Van még saját biztosítás is a lakáson, de abban sincs ilyen kárra vonatkozó biztosítás. Ha a biztosító fizette volna, akkor adtam volna kedvezményt.

A bérlő elfogadta döntésemet.

2014. febr. 24. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!