Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egy ismerősöm ki akarja adni...

Egy ismerősöm ki akarja adni önkormányzati lakását. Én be tudok majd ebbe a lakásba hivatalosan jelentkezni tartózkodási címre?

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem adhatja ki hivatalosan, csak feketén...
2014. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Remélem megtudják. Megbüntetik, téged is, és visszaveszik a házat!

Remélem hogy sose kap újabb esélyt!

2014. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyet nem illik csinálni .... A mások pénzén élősködő rászorultnak :)
2014. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló, remélem azért a halálomat nem kívánod!
2014. márc. 3. 08:27
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló: utánanéztem és a lakástörvényben tényleg benne van, hogy tilos 3. fél részére kiadni. Nekünk csak átmeneti megoldás lenne, hogy pénzünkhöz jussunk, mert a budapesti albérletek nagyon drágák, és 2 pici gyerekekkel nem egyszerű a történet. Mivel nem vagyunk kisebbség, van munkánk (bár én itthon vagyok a picikkel), és szerencsére nincs egyik gyerekemnek sem betegsége, így szerintem esélytelen, hogy mi is önkormányzati lakáshoz jussunk. Ahhoz pedig, hogy félre tudjunk tenni egy kis pénzt saját lakásra, muszáj olcsóbb lakhatást keresnünk, mint a 70-80 ezres albérlet. Nos ezért merült fel ez a kerülőút.
2014. márc. 3. 08:32
 6/12 anonim ***** válasza:
De az illetőnek hogyan van önkormányzati lakása aki kiadja? Ha van hol laknia akkor mire fel kapott önkormányzati lakást?
2014. márc. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"mert a budapesti albérletek nagyon drágák"


Erre nem gondoltatok gyerekek előtt? Hogy hol fogtok lakni?


Vannak megfizethető albérletek Pesten is.

Ez illegális, amire készültök.

Ebből következik, hogy nem tudtok bejelentkezni hivatalosan.

2014. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De igen gondoltunk gyermekvállalás előtt rá, csak tudod sem én, sem a férjem nem tudunk örökölni, se lakást, se pénzt. Így kényszerűségből lakunk albérletben. Az pedig, hogy gyermeket vállalunk az életkorunkból is adódik.

Nem tudom te kedves 7. válaszoló milyen szociális háttérrel rendelkezel, de mivel nem ismersz, ne akarj pálcát törni a fejem felett!

2014. márc. 5. 12:36
 9/12 A kérdező kommentje:
A válaszokat mindenesetre köszönöm. Mivel mi sem akarunk ilyen galibába keveredni, így nyilván nem megyünk bele egy helyzetbe.
2014. márc. 5. 12:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Költözzetek BP környéki albiba. Sokkal olcsóbb és már házat is bérelhetsz ennyiért!
2014. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!