Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Győrben élők mi a véleményetek...

Bogyó0619 kérdése:

Győrben élők mi a véleményetek a Stadion utcáról?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Párommal jövőhéten Győrbe költözünk és a Stadion utcában béreltünk albérletet. Csak hogy azt hallottam, hogy a Stadion utca nem túl biztonságos környék. Mi a véleményetek? Kicsit ráparáztam erre az egészre... Remélem ok nélkül. Írjatok véleményeket légyszíves minél többet. Köszönöm előre is :)

2014. márc. 20. 11:42
 1/10 Dogmatix91 válasza:
Eléggé getto, de összeverni azért nem fognak. A tárolókban értékes cuccot ne hagyjatok. Ha van bringátok inkább vigyétek fel a lakásba.
2014. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 juhio válasza:
Hát én tuti nem élnék ott. De legalább az állatkert közel van.
2014. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Hàt két biciklit meg karácsonyfát , ilyeneket viszünk és úgy gondoltuk, h a tárolóba jo helye lesz de akk ez necces ezek szerint. :/ es ilyeneket hallottunk h keseles meg auto gyujtogatas... ezeket cs ijesztgetesnek mondtak vagy tenyleg van ilyen?
2014. márc. 21. 20:18
 4/10 Dogmatix91 válasza:
Ha nem balhéztok akkor nem lesz probléma szerintem, de azért próbáljatok normális helyen albérlet után nézni. Nem egyszerű feladat mert Győrben most eléggé elszálltak az árak az Audi bővítés miatt. Ha bringát visztek a tárolóba akkor meg érdemes beszerezni egy komoly zárat és valami fix ponthoz láncolni. Állítólag amúgy a kecsuák nem sz@@rnak oda ahonnan esznek, tehát a közvetlen környezetükből ritkán lopnak, de azért jobb odafigyelni.
2014. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez joo tipp koszi. Igen az alberlet arakat mi is eszre vettuk h magasak. De ezt sem azert valasztottuk mert olcsobb mert nem az csak nem ismerjuk Gyort kicsit sem es mikor fent voltunk lakast nezni akkor tok nyugidnak tunt :/ :) hat bizom benne hogy jol alakulnak a dolgok :) kodzi a segitseget nagyon rendes vagy :)
2014. márc. 21. 23:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Én győri vagyok. Alapjában nem a legveszélyesebb utca a Stadion utca, de én tanácsolom, ha tudtok keressetek egy nyugodtabb utcát. A Kossuth Lajos utcát kerüld el, na az a 8ker Győrben. Privát szívesen adok segítséget.
2014. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Kérdező, beköltöztetek már? Milyen az albi?
2014. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen tegnap bekoltoztunk es egesz jo minden EDDIG:) de majd alakulnak a dolgok :)
2014. márc. 30. 09:37
 9/10 anonim válasza:
Örülök :) Egyébként én is itt élek, most már lassan 5 éve, nem volt semmi problémám..
2014. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) Szeretjük. Eltelt egy hét de sokkal barátságosabb minden téren mint amilyenre számítottunk :) Az emberek is kedvesek és normálisak akikkel eddig találkoztunk.
2014. ápr. 6. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!