Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakásból házba költözünk, a...

Lakásból házba költözünk, a kiköltözés és a beköltözés között bő egy hónap fog eltelni, hová menjünk addig bútorostól, mindenestől?

Figyelt kérdés
Ugye az albérleteket hosszútávra szeretik kiadni és 2 hónap kaucióval. Nekünk egy hónapra kéne, de még ha szóba jönne a 2 hónap, akkor se kezdhetem azzal, hogy máris kezdeném a kaució letöltését. Mi ilyenkor a szokás, hová lehet menni (bútorokkal)?
2014. ápr. 30. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Bútorok egy garázsba vagy az új ház egyik helységébe,vagy ha van nyaralótok oda, ti pedig szülőkhöz, rokonokhoz, barátokhoz
2014. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak olcsó szállások is ha nem karjátok zaklatni a rokonságot. Már napi 3000 Ft-ért is kaució nélkül. Van ahol 1 napra is kiadnak pl. panel lakást. Ők is jól járnak, mert így havi 100-at keresnek, és a bérlő is kap egy alternatívát, hogy nem kell min 1 évre kivenni és bukni a kauciót.
2014. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" akkor se kezdhetem azzal, hogy máris kezdeném a kaució letöltését."


Bocs de te miről beszélsz? A kauciót egy összegben adod amikor beköltözöl és egy összegben kapod vissza amikor végleg elköltözöl.

A bérleti díj fizetése ettől teljesen független.

2014. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as, kicsit rosszul vagy tájékozódva. Bérletnél a minimális idő 1 év, ami általában 1 vagy 2 havi kaució megfizetésével jár. Az általános szerződésekben általában szerepel, hogyha a bérlő nem tölti ki az egy évet akkor a kauciót vagy nem kapja vissza, vagy fordított részarányosan kapja vissza, ami 1/12-ed részt jelent 1 hónap után. Szállásolásnál nincs kaució, max előre kérhetik a pénz felét hosszabb idejű bérlésnél.
2014. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem nekem szántad, mert köszönöm én jól vagyok tájékozódva. ;-)
2014. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!