Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek hol jobb élni,...

Szerintetek hol jobb élni, munkát találni Belgiumban angol nyelvtudással? Gent, Antwerpen, Leuven, Brüsszel, Aalst?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 12:10
 1/8 anonim válasza:
36%
Belgiumban mi a hivatalso nyelv?Lehet angol nyelvtudással egyáltalán elhelyezkedni?vagy tudni kell az ottani nyelvet?
2014. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Belgium hivatalos nyelve a holland (flamand, Flandria), a francia (Vallon) és kisebb mértékben a német, a határmenti részeken.

CSAK angol tudással nemigen tudsz ott elhelyezkedni.

Brüsszelben például, bár a flandriai részhez tartozik, főleg a francia nyelvtudás fontos.

Miért éppen ezt az országot akarod választani?

2014. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én Antwerpent választanám szerintem jól meg lehet élni a fizetésből csak, hát igen a holland nyelv a lényege az egésznek
2014. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most kezdem tanulni a flamandot . Azért ezt az országot választottam mert nincs túl messze és tetszik ez az ország . Egyébként van pár ismerősöm kinnt és több helyen is olvastam , hogy ellehet boldogulni az angollal is egy jó ideig. Köszi a válaszokat:)
2014. máj. 5. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Antwerpen-be mész?
2014. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudom még miért?
2014. máj. 6. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
oda szeretnék én is csak kérdeztem
2014. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
25%
Angol nyelvtudásal miért nem Angliába mész? Én ott élek és elég jó.
2014. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!