Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek megérné albérletbe...

Szerintetek megérné albérletbe menni?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok, és szeretnék albérletbe költözni. Azért akarok itthonról elköltözni, mert olyan a lakó környezetem, hogy ide nőt nem bírnék és nem is akarnék hozni. A legfőbb problem az, hogy nincsen különszobám, az öcsémmel (13 éves) lakok egy szobában + még az, hogy a falak nálunk vékonyak és nem tudnánk kettesben lenni normálisan. Ezért is gondolkoztam azon, hogy albérletbe költöznék egyedül nettó 90-100000Ft-os fizetésből és akkor már lenne egy viszonylag normális helyem, ahova nyugodtan bírnám vinni a kiszemelt hölgyemény(eket). Szerintetek megérné albérletbe költözni?
2014. máj. 6. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen keresetből lehetetlen egyedül megélni. Csak az étel 30-40.000 ft egy hónapra, egy garzon bármelyik nagyvárosban 30.000 ft körül mozog, + rezsi. Kizárt.
2014. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem én az álláspontodat, de valahogy muszáj lesz megoldani, mert ahogy élek most per-pillanat az jó, de így sose lesz barátnőm, és ha lenne is nem tudnám hova vinni. (Amúgy kisvárosi vagyok)
2014. máj. 6. 21:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod + , soha nem fogod +tudni! :D (Én +lépném) sok sikert!
2014. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Úgy lesz :)
2014. máj. 6. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hova akarsz költözni. Ha Bp.-re, akkor felejtsd el, ott a szobakonyha 50 kb. a bérlés plusz rzeis.
2014. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem pont Budapestre. Itt a környékemen valami kis albérletbe, aminek elég alacsonyan van a rezsije.
2014. máj. 6. 22:14
 7/10 anonim válasza:
Szia! Az önállósodás része ez a lépés. Próbáld ki! Végezz pénzügyi tervet, mielőtt belefogsz. A hónap elején oszd el a pénzedet, mit mire fogsz használni. Tegyél félre egy kis tartalékot is. Ha tudatosan és előre megfontoltan költözöl, nem fogsz csalódni.
2014. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen a tanácsot, és a linket. :)
2014. máj. 7. 18:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha már egy ideje dolgozol, akkor biztosan tudtál már félretenni ebből a fizuból. Hiszen jó esetben otthon nem költessz annyit, mint egy albiban. Elvileg már lehetne önerőd is egy saját lakáshoz ;)

Amúgy próba szerencse. Ha találsz egy lányt akivel össze is költöznél, egyszerűbb dolgod lenne.

2014. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne akarj rogton egyedul alberletbe menni, mert ott 1 eves szerzodest kotnek veled, meg ket honapot elore ki kell fizetned.

Hanem inkabb kiado szobat keress :) az sokkal kotetlenebb

2014. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!