Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudtok kiadó lakást pesten,...

Tudtok kiadó lakást pesten, ahol gyermek nem akadály?

Figyelt kérdés
A dunakeszi auchanban dolgozok, két gyermekemmel (6 és 8) albérletet keresek. Jún végén újdonsült párom is hozzánk költözne. Ha tudtok a III., IV., VII., XIV., XV. kerületben (esetleg Dunakeszin) kiadó lakást vagy házat 50nm-ig és 50.000,-/hó bérleti díj alatt kérlek jelezzétek felém! Ha kell aláírok olyan papírt hogy van hová mennem, nem gond a kiköltözés!! (a szüleimhez meghetnék vidékre ha muszáj) Köszönöm ha válaszoltok! Szép napot! :)

2014. máj. 8. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen lakás van, csak a keresőt kell tudni használni. :)
2014. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Pestet miért írod kis p-vel? Tulajdonnév.
2014. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na, megjöttek az okostojások. :/ Pedig reméltem hogy valaki érdemben szól hozzá a témához.

1. Nahát, hogy ez eddig nem jutott eszembe! Hát persze, a böngészőő! Beírom mit szeretnék, kiadja, felhívom, megyek, leteszem a zsét és meg is van oldva a problémám! Egy zseni vagy, köszönöm! (hónapok óta próbálkozom a "böngészővel", de az esetek 90%-ában akadály a gyermek)

2. Köszönöm hogy kijavítottál. Halleluja. Fantasztikus. Így már biztosan nem fogok hülyén meghalni, szóval köszönöm. Még egyszer nagyon KÖSZÖNÖM.

2014. máj. 9. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért húztad fel magad, hülyeséget kérdeztél. Valószínűleg ezért nem érkezett rá értelmes válasz. Ahol akadály a gyerek, vagy bármi más, oda szokták írni a hirdetésbe! Tudom, 2 gyerekem van, albérletben lakunk és nemsokára költözünk egy másikba. Kb 1 hét alatt találtam másikat és ezt sem tartott tovább megtalálni...
2014. máj. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kérdeztem hülyeséget. Te viszont hülyeséget, teljesen egyértelmű dolgot válaszoltál. De mindegy, azért köszi.
2014. máj. 14. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!