Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mire jók ezek az állhirdetések?

Mire jók ezek az állhirdetések?

Figyelt kérdés
Csak pár napja keresek albérletet és eddig 2 lakás tetszett. Fel is hívtam a hirdetőket. Az egyik számhoz nem tartozik előfizető, a másik nem veszi fel és vissza se hív pedig már vagy 5x hívtam.. Ezeknek az embereknek ez a szórakozása? Tényleg ennyire nehéz albérletet keresni?

#albérlet #állhirdetés
2014. jún. 3. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz! Mi lassan fél éve keresünk! :(

A hirdetések túlnyomó többsége már nem aktuális, ha egyáltalán felveszik. Utána jön, hogy gyerekekkel nem kellünk bérlőnek, azon meg egyszerűen fel is háborodnak, hogy ideiglenes címet is szeretnénk. Pedig alap, hogy az ember oda legyen bejelentve, ahol lakik, nem? Szerintem ennek alapnak kéne lenni, hamár egy vagyont fizetek havonta!

2014. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy álhirdetés.Én is hirdettem kb.fél napig.Olyan hamar sikerült kiadni a lakást.A telefonszám pedig csak elérhetőségre volt,nem használom,csak ha hirdetek valamit.Pici gyerekem van és ez praktikus így.
2014. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és két kedvencem van még! Az ingatlanos, aki semmit sem tud a lakásról, amit hirdet, csak menjek be fizetni és ad címeket. A másik, hogy megsértődnek, amikor rákérdezek, hogy miért nem veszi le a hirdetést, ha már nem él!
2014. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok. Én leveszem a hirdetést,ha eladok valamit vagy kiadok.
2014. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Azt nem értem a második hirdetésben, hogy minden nap frissítik tehát újra felteszik, de a telefont b..szák felvenni.

Sajnálattal olvasom, hogy nehéz lesz. :(

2014. jún. 3. 15:31
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

De fura. Nekem ez a többedik albérletem és sosem volt gond.

2 esetben is úgy történt, hogy a tulajdonos el akarta adni az ingatlant, én meg nem akartam az utolsó pillanatban kutakodni, és pár napon belül találtam újat.

Úgy keresd, hogy a hirdetést MAGÁNSZEMÉLY adta fel.

Ha közvetítő, akkor nagyon felejtős, mert akkor egy halom pénzzel lehúznak, majd TE hívd fel őket naponta, hogy olyan telefonszámokat adjanak meg, amik alapból a neten vannak.

Ha túl olcsó akkor is gyanús, mert lehet, hogy csak egy szoba csak "elfelejtették" odaírni.

Aztán persze a pech is beleférhet, ha tényleg hamar lecsapott valaki más rá.


Egyébként csinálhatod fordítva is.

Te adj fel hirdetést, írd oda az elvárásaidat, vagy hogy milyen "extra" kérésed lenne még (pl. cica, kutya vihető-e) és akkor nem neked kell telefonálgatni, és tényleg olyan hív fel, akinek még megvan a kiadó albérlete.

2014. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél. :)
2014. jún. 3. 15:51
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Nézd meg a hirdetés dátumát !!

Nekem is külön tel számon vannak a hirdetéseim , a munkám és a szabadidő miatt . Van olyan hirdetés amit nem is lehet eltávolitani ,, de a kereső jó helyere dobja ki :) Egyébként én is csak három napig szoktam hirdetni , meghalgatok néha egy ötven embert ,,, akiknek a nagyobbik fele mesélő ;D Mivel az ingatlan több millió értéket képvisel a tulajdonomban szívem jogom kinek adóm ki !!

Egyébkén azért használok külön telefon számot mert hivtak már hajnal 4-kor , este 11-kor , na meg fél évre az aktualítástól is :))) De e-mail cimet mindig adok !

2014. jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ismétlem az említett albérletet minden nap újra kiteszik tehát nem a dátummal van gond. Ráadásul nem is csak azon az egy oldalon szerepel ahol rábukkantam, de természetesen már lemondtam róla.. Neked is köszönöm a segítséget. Ha szabad kérdeznem mi alapján döntesz arról, hogy kinek adod ki?
2014. jún. 3. 19:12
 10/13 kiad-lak ***** válasza:
100%

-A nehézség a ca. 10x szeres túljelentkezésből adódik.

Kereslet nagy, kínálat gyér.

-Van olyan gagyi hirdető oldal ahonnan hat éve nem tudok leszedni egy hirdetést pl.

-Magánhirdetések mellett nézd a közvetítőket is. Ugyanis egy filléredbe nem kerül. A kiadó részéról korrektebb viselkedésre számíthatsz. Ez nem eladás, nincs oka kikerülni a közvetítőt.

-A 6-8000 Ft-ot kéregetők nem közvetítők. Spekulánsok, csalók, kamu ingatlanosok. NE FIZESS!

2014. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!