Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol érdemes interneten albérle...

Hol érdemes interneten albérletet keresni?

Figyelt kérdés
Albérlet.hu-ról csak negatív tapasztalataim vannak, mert például az egyik lakásnál az egyik pillanatban örültek hogy ki szeretném venni, a másikban már törlik is a hirdetést és még sorolhatnám.. Most akkor hogy is van ez? Miért nem lehet egyenes választ adni? Kérlek segítsetek!

2014. jún. 14. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
alberlet.lap.hu
2014. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezen is kerestem már, de azért köszönöm.
2014. jún. 15. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Bárhol jó az országban neked :)


Nekem az olx-en sikerűlt mindig jól kiadni ,, meg tudom az árakban a konkurenseket ellenőrizni .

2014. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy bárhol jó? Most nem az a lényeg, hogy hol keresek. Az olx-en nem nagyon van olyan amilyet kivennék, de mindig nézem azt is. Köszönöm, hogy próbáltok segíteni.
2014. jún. 15. 18:23
 5/10 anonim ***** válasza:
ingatlan.com
2014. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

"Albérlet.hu-ról csak negatív tapasztalataim vannak"


És? Azért mert van 1-2 rossz tapasztalatod akkor a többi is mind szívás? Mindenhol fogsz találni olyat ami nem tetszik.


Azért jó mégis az alberlet.hu mert azt aztán tényleg széles kör használja. Képzeld el az idősödő, internetet nem nagyon használó tulajt mit csinál? Hát beírja, hogy alberlet.hu, meghirdeti és már repülnek is az érdeklődők.


Kivéve téged, mert neked nem tetszik az az oldal!? :))


Ja és ezek a tényleg komoly hirdetők sokszor még képet se tesznek fel, mert minek? Nagyon sok hívást kapnak anélkül is és simán kiadják. Szóval ne csak a képes hirdetéseket nézd. Ezt a tippet amúgy itt olvastam valakitől és tök igaza volt. A kép nélküliség egyáltalán nem annak a jele, hogy gáz az ingatlan.

2014. jún. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az alberlet.hu -ra sokan azért nem raknak fel képet, mert azon az oldalon azért sajnos külön fizetni kell. Más oldalakon meg teljesen ingyenes a képfeltöltés. Én sem szoktam pénzért feltölteni, mert felesleges, kép nélkül is sokan hívnak.
2014. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem értitek a problémám. Én is szívesen nézelődök az albérlet.hu-n. Az egyik legjobb oldal azok közül amiket megnéztem. Viszont a hirdetők nem tudják nyíltan közölni hogy bocs nem aktuális vagy bármi mást. Behülyítettek hogy majd így visszahívnak úgy visszahívnak és kérdőívet küldenek, de sehol semmi! A hirdetés pár óra múlva eltűnt. Mi meg már beleéltük magunkat hogy milyen jó lesz mert hiú reményeket ébresztettek bennünk.. A többiről nem is beszélve.. Nem értem miért nem játszanak nyílt lapokkal. Viszont azt megfogadom hogy kép nélküli hirdetések közül is szétnézzek.
2014. jún. 19. 21:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont a hirdetők nem tudják nyíltan közölni hogy bocs nem aktuális vagy bármi mást."


Ez olyan dolog, hogy bármelyik másik oldalon is járhatsz így.

Addig ne éld bele magad, amíg alá nem írtátok a szerződést. Felesleges.


Hívj fel rengeteg embert, főleg azokra menj rá akik friss hirdetést raktak fel. Napi szinten akár többször is nézd és rögtön hívj és minél előbb menj ki megnézni. És ahogy írtuk már, a kép nélkülieket is, sőt, én sokszor csak azokat nézem. Azoknál van esély rá, hogy új hirdetés, és nem valami kiadhatatlan-sz@r-lakás, amit 20. alkalommal raknak fel egyre szebb képekkel cifrázva, hátha kell valami baleknak.


Szóval ne egyet-egyet hívogass, hanem tömegesen, ami kicsit is jónak tűnik.

2014. jún. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Megfogadom amiket írtál.
2014. jún. 20. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!