Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakhatom egy lakasban a...

Lakhatom egy lakasban a fonokommel ha egy lakokozossegrol van szo? :D

Figyelt kérdés

Csak lattam egy jo hirdetest. Olcsobb lenne mint a mostani de gyanitom o is ott lakik.

Mielott rakerdezek, itt erdeklodom.

Hangsulyozva van, h baratkozos jellegu a kozosseg, vannak kozos programok de semmi nem kotelezo.



2014. júl. 31. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ahogy kiléptetek a munkahely kapuján, már nem a főnököd.
2014. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. júl. 31. 22:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy kérdező?

Amúgy én nem laknék a főnöknél. Ha valami miatt nem lenne szimpi a munkám, még délután is nyüstethessen. Más se hiányozna. Ez csak addig működőképes, amíg minden teljesen szuperül megy, és mindenki betartja a normákat.

2014. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ő meg pasi. Mindig halálra dicsér, persze figyel amugy mint mindenkit, hogy beszélgetek-e munka közben. De amikor értékelést tart, akkor én csak szuper vagyok. Istentudja. Amugy van benne valami. Hát nem tudom, na.
2014. aug. 1. 18:22
 5/12 anonim ***** válasza:
ez valami kommuna?
2014. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem. Mi az, hogy kommuna?
2014. aug. 3. 15:05
 7/12 anonim ***** válasza:

mindegy, nem érdekes.

nézd, én még a facebookon sem jelölöm vissza a főnökömet, nem hogy egy lakásban akarjak vele élni... úgy tűnik, kissé rá vagy kattanva, de borítékolható, hogy te fogod a rövidebbet húzni.

én azt javaslom, tartsd meg a 3 lépés távolságot, bármilyen poénosnak is néz ki a helyzet jelenleg.

2014. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok rákattanva egyáltalán. Csak belebotlottam egy hirdetésbe, és már nem is akarom az egészet amugy. Nem akarok huzni semmit, és amugy is, a felmondáson gondolkodom ugy két hete.
2014. aug. 3. 20:35
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként, te segítettél a legtöbbet eddig egyébként. És megint csak ott tartok, hogy mit keresek ezen a munkahelyen....
2014. aug. 3. 20:38
 10/12 anonim ***** válasza:

#7-es voltam: köszi, örülök. Tudod, nem véletlenül van a mondás, miszerint "házinyúlra nem lövünk".

Amúgy gyanítom, nem azt akartad írni, hogy "egy lakásban", hanem hogy "egy házban", nem?

2014. aug. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!