Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Most fogok középiskolás...

Most fogok középiskolás kollégiumba köllégiumba költözni, mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés
Most kell beköltöznöm . Tippek tapasztalatok ?
2014. aug. 26. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem tavaj amikor beköltöztem megkérdeztem kolitársat, hogy szerinte mit kell hozni koleszba. a válasz ez volt "MINDENT"
2014. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl. egy helyesírási szótárat is, igaz, Első?
2014. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Megpróbálom összeszedni mi is kell.

Tisztálkodó szerek, gyógyszerek (fejfájás,hasmenés,láz ellen), hajszárító,fésű,zsebkendő, wcpapír, törölköző(k), 2 papucs(1 fürdéshez,1 szobában lenni), ágynemű, körömvágó olló/csipesz, körömreszelő, kislámpa tanuláshoz(ajánlott a "csiptetős", ezt lehet ágy fölé tenni), elosztó, hosszabbító,telefontöltő, lakat a szekrényhez, ha a szobát nem lehet zárni (pótkulcs hozzá), ruhák, cipő, evőeszközök(kanál,kés,villa,kiskanál), tálka/tányér (jó, ha mikrózható), bögre, ha szeretsz teázni (kancsó, teafilter, cukor-méz, citromlé).

Élelmiszerekből tartós dolgokat, jó ha tudod kb mekkora hűtőrész jut neked. Pl: dobozos sajt, májkrém, konzervek-pástétom, halak.

Ha engedélyezik és nincs még valakinek akitől kölcsön lehet kérni:vízforraló, szendvicssütő.


Hirtelen ezek jutottak eszembe. Ennyi dologgal az első hete biztosan "túléled", és látni fogod a szobatársaid mit vittek ezen kívül. Aztán szépen apránként beviszed ami hiányzik. :)

2014. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sok pénzt
2014. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A 3.válaszoló leírt mindent:))
2015. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!