Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 9. Kerületben a Páva utca...

9. Kerületben a Páva utca milyen környéknek mondható?

Figyelt kérdés
Legfőképpen az érdekelne milyen sűrűn találhatóak meg nemzetünk rejtett erőforrásai.
2014. aug. 30. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Pl. van ott egy művelődési ház, a Trafó nevezetű.

Én szeretem, tetszik nekem.

2014. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Micsoda rasszizmus...Nem nagyon vannak arrafelé, legalábbis nem többen mint egy átlagos pesti környéken.
2014. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felkapott, de szerintem kicsit túlárazott. Viszont az a rész még aránylag cigánymentes. (Vannak, de nem több, mint bárhol.) Az üllői felé durvul a helyzet.

Amire viszont számíts: állandó húgyszag, hajléktalanhordák, az általad említett rétegtől csak színárnyalatban eltérő kilenckeres őslakosok, kutyaszar, és általános a mocsok.

Amúgy infrastruktúrára elég jó, közel a duna, a négyeshatos, sok üzlet/szórakozóhely van... sok újépítésű ház. (Ezeknek a lakói néha szintén csak színárnyalatbeli eltérést mutatnak.)


Van holokausztmúzeum is, ha szereted az olyat.

2014. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!