Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Megcsinálhatja ezt velünk?...

Megcsinálhatja ezt velünk? Albérletben lakunk 2013. december óta. Amiota itt lakunk nem kaptunk gázszámlát. Állandóan szoltam a tulajnak h csináljon valamit, mert egy összegben nem fogjuk tudni kifizetni.

Figyelt kérdés
Mint kiderült nem csinált semmit,mert mult héten kikötötték a gázt.Azt mondták h jött felszolitó is,csak nem erre a cimre,hanem a tulaj cimére.Szoltam a tulajnak azt mondta intézkedik,azota semmi.Feljelenthetném????
2014. szept. 4. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod csinálni, hogy nem fizetsz bérleti díjat, hiszen gáz nélkül nem felel meg a lakás az eredetileg megállapopodott feltételeknek, és keresel egy másik lakást, ahova elköltözöl.

A feljelentéssel mire mennél?

2014. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazábol semmire.Csak kérdeztem h mit lehet ilyenkor tenni?Mert télire nem maradhatunk itt a 3 éves kislánnyal.
2014. szept. 4. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rendes szerződés akkor lehetne max feljelentést tenni.De hosszadalmas, pénzigényes és nem lesz tőle kedvesebb a tulaj.


Én költöznék őszintén szólva. Ilyen tulajtól jobb minél előbb elköltözni. A kauciót meg adja szépen vissza....

2014. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Keresni kell egy normális albérletet sürgősen és elköltözni.

A kauciót visszakérni.

A gázszámlát meg fizesse a tulaj, ahogy kigondolta, te szóltál többször is, időben...

2014. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elköltözni, kauciót visszakérni. Ez nem normális.

Ráadásul sejthető, hogy más hasonló helyzetekhez hogy állna hozzá.

2014. szept. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért itt nagyon amatőr lehet a tulaj :D mivel szerintem nem írattátok át az órát a te nevedre, ezért őt terheli minden létező tartozás a jövőben, a visszakapcsolás díja stb. csak gratulálni tudok neki. ahogy előttem is mondták, innentől ne fizess, mert nem nyújtja a lakás azt, ahogyan te átvetted anno (működő gázzal). ha a kaucióval próbálna szívózni, akkor meg jöhet a NAV-ot magában foglaló felajánlás, hogy gondolja meg mégegyszer.
2014. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd a ki/be kotesert is fizetned kell majd. 50eft.
2014. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Gondolom amikor odamentél, felírtad az óra állását. Nézd meg, hogy mennyit fogyasztottatok, mert azt ki kell fizetned, pláne ha van bérleti szerződés is.

Egyébként pedig a tisztesség is azt kívánja, hogy amit ti használtatok, azt ki kell fizetni. Persze erről is legyen papírod, hogy mennyit adtál neki, és milyen célra.

2014. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!