Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A Haller utca tényleg nagyon...

Vivienn0101 kérdése:

A Haller utca tényleg nagyon durva környék?

Figyelt kérdés
A Haller utca közepe kb, ami érdekelne. Olvastam róla pár véleményt, viszont egyik sem volt valami friss hozzászólás.

2014. szept. 26. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elég sok arra a cigó...
2014. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több új épületek vannak, kezd elfogadható lenni külsőleg. De elég sok cigány van ott. Apám ott lakott, hát..mindig belebotlottam a cigányokba, mert a sok dülöngélő részegekbe.. Én semmi pénzért nem laknék ott.
2014. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy Marina part, de nem is számít kimondottan veszélyesnek, nem fognak leszúrni 700 forintért.
2014. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Polipeter ***** válasza:
arra lakom. van 1-2 elég veszélyes utca, egyébként valóban a környék nagy rehabilitáción megy keresztül
2014. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm lakott ott az egyik mellékutcában, egyszer az öccsét este munkából jövet összeverte pár ismeretlen részeg fekete, mert nem hitték el, hogy nincs cigarettája.

Különben a házukban rajtuk kívül csak egy vagy két fehér család élt.

2014. szept. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem személyesen kell meggyőződni róla. este menj oda szürkületkor és akkor majd meglátod milyen környék.Este 4 és 8 között mennek az emberek haza vagy mennek ide-oda és akkor látod hogy milyen emberek laknak arrafelé.
2014. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy a környéket rehabilitálják de az emberek ugyan azok maradnak.
2014. szept. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. szept. 28. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!