Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudtok olyan ingatlan irodát...

Tudtok olyan ingatlan irodát találni ami ingyenes az albérletkeresőnek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem az albérlő, akkor ugye a tulaj fizeti a közvetítőt. De a tulaj sem hülye, és a lakbérbe beépíti a jutalékot.
2014. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:
A bérlő számára amelyik NEM ingyenes, az átverés. Mindig a bérbeadó fizet, általában az egyik havi kaució összegét.
2014. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Több lakást is hívtam már,amit neten találtam,mint kiadó lakás ugye. Erre megkaptam azt a nagyszerű lehetőséget,hogy fizessek be 7ezer ft-ot és szivesen találnak nekem megfelelőt.

Ezért kérdezem hátha tud valaki normális közvetítőt. Ja találtam még egy olyat amit a tulaj fizet,de 80 ezernél kezdődnek a lakások:) Az meg kicsit sok .

Köszi a válaszokat.

2014. okt. 16. 11:13
 4/4 kovpet ***** válasza:

Ez a 7-ezres dolog átverés.

Sajnos (vagy szerencsére, attól függ, hogy melyik oldalon vagy :) ) egy normál lakás normál helyen és normál áron egy nap alatt elmegy.

80-ért viszont azért lehet jó lakást találni, kicsit kevesebbért is. Bár a helytől meg a mérettől meg az állapottól is sok függ, de mondjuk 50-ért a szart is ki lehet adni, rossz állapotban és rossz helyen.

Budapestről beszélek, más városokat nem ismerek ilyen szempontból.

2014. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!