Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bútorozva vagy bútorozatlanul...

Bútorozva vagy bútorozatlanul érdemes inkább kiadni lakást?

Figyelt kérdés

Örökség által jutottam hozzá egy kiadásra alkalmas lakáshoz, melyet felújítottam. A bútorok, amikkel tele volt, még egészen jó, bár kissé divatjamúlt állapotban vannak, vagyis dönthetek úgy, hogy berendezetten, vagy anélkül adom ki.

Mi a tapasztalatotok, bútorral vagy anélkül érdemes kiadni?


2014. okt. 19. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ ki milyet keres. Hirdesd úgy, hogy bútorozottan vagy anélkül kiadó és ha nem kell nekik akkor elviszed
2014. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha egyetemistáknak akarod, akkor bútorral, ha családnak akkor nélkül. De szerintem is úgy hirdesd, hogy választható.
2014. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bútorozatlanul. Albérlőként végül 2x is félig bútorozottat vettem ki, mert ez volt a legjobb állapotban, első dolgom volt a padlásra felállítani az eredeti bútorokat, annyira nem illettek hozzám. BÚtorozatlanul sokkal jobb, úgy a kedvére alakíthatja a lakó a helységet, nem kell a tulaj 50 éves bútorainak épségére figyelnie :)


Bérbeadóként pedig egyértelmű, hogy bútorozatlanul, kevesebb így a kár esélye.

2014. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bútorozatlanul tényleg kedvezőbb a tulajdonos számára. Én mindig idegenkedtem attól hogy olyan ágyban aludjak amiben már nem is egy ember aludt.
2014. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mondjuk örülnék a bútorozottnak is.


Most még egyetemre járok, szobát bérelek, és jó hogy van egy nagy kihúzhatós ágyam, meg teljes szekrénysorom, még ha elég ódivatúak is, de van hová pakolni, és nem kell 10 ezreket kiadnom, plusz átköltözésnél fuvart bérelni.


De ezt a leendő lakóval kell megbeszélni, hogy neki mi az optimálisabb.

2014. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én anno egyetemistáknak meg vállalatnak adtam ki, őket kizárólag bútorozva érdekelte. Így valamivel többet is fizettek, mint üres lakásra.

Ahogy az első kettő írta, úgy hirdesd, hogy választható.

Nem mindenhol tolonganak az érdeklődők, nehogy az egyik opció hiánya miatt csússz le egy jó megállapodásról.

2014. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!