Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesti Ingatlan irodát...

Budapesti Ingatlan irodát ajánlanátok ahol nem kell befizetni x összeget, hanem kaucióért dolgoznak és megbízhatóak gyorsak?

Figyelt kérdés
Hiába van pénzünk nem találunk albérletet, mert van 2 gyerekünk lányok (15,5)Hihetetlen és elszomorító! Januárban ki kell költöznünk mert a tulaj be akar költözni a lakásba, félek az utcára tesz minket ha addig nem találunk semmit!
2014. dec. 16. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Ha bérelni akarsz, akkor te SEMMIT nem fizetsz az irodának, az eladó fizet, általában 1 havi kauciót.

Minek neked iroda? Nézz szét a neten, az irodák is az Olx-re rakják ki a lakásokat és az Ingatlan.com-ra.

2014. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Januárban ki kell költöznötök?

Felmondott írásban? A felmondás min. 3 hónap határozatlan idejű szerződéssel.

Ha nem volt felmondás, akkor bukta a januári költözést.

Ha ilyen helyzetben ki akar benneteket rakni, akkor hívjatok rendőrt birtokjog megsértése miatt.

2014. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak írnám hogy 20 éve lakom albérletben úgyhogy tudom, hogy dolgoznak az ingatlan irodák. Én a tulajnak adom a 2 hónap kauciót, és ő abból az egyiket átadja az ingatlanosnak. Ismerem az összes albérletet hirdető oldalt is a neten, 10 ezer ft-ot telefonáltunk el ezekre a hirdetésekre. Pont hogy a neten hirdetők nagy többsége mondja azt, hogy köszönjük de gyerekkel nem. Vagy azt hogy 1 gyerek mehet de 14 éven felüli legyen(hová tegyem a kicsit:) Vagy olyan is volt, hogy kis állat mehet de gyerek nem! Na ez a legcsúnyább.
2014. dec. 19. 18:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak írnám, hogy mivel ismerősöm a tulaj szerződést nem írtunk ráadásul önkormányzati a lakás. Ez az egyik ok amiért sürgeti a kiköltözést, mert ha lebukik hogy kiadta a lakást elveszi tőle az önk.-zat. Csak azt nem értem akkor minek adta ki. Megtehetném hogy bejelentem ezt az egészet, de egyszerűen nem tudnám ezt megtenni mert lelkiismeret furdalásom lenne utána. Ők azért költöttek erre a lakásra felújították stb. Persze ha tényleg ott tartanánk, hogy utca akkor tuti nem mennék 2 gyerekkel sehová. De igazából a kérdés már tárgytalan, mert nagy örömünkre találtunk egy szép lakást és a tulajt nem zavarták a gyerekek:)))) De köszönöm a segítséget.
2014. dec. 19. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!