Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Meleg párként tényleg nehezebb...

Meleg párként tényleg nehezebb albérletet találni?

Figyelt kérdés
Ma elcsíptem egy beszélgetést két lány között (egy párt alkottak),akik ha jól értettem összeköltözés előtt állnak,és az egyikőjük azt mondta hogy nem fogják nekik kiadni a lakást mert melegek.A másik lány csodálkozott és azt mondta hogy hülyeség.Elgondolkoztam ezen.Szerintetek tényleg így van?Ha valaki igényes,fizet rendesen,nem tesz kárt a lakásba,betartja az alapvető szabályokat stb. nem vehet ki egy lakást mert történetesen meleg?
2015. jan. 13. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha az a két lány(ez esetben) olyan h.ülye h megmondja h ők melegek,akkor ne csodélkozzanak.


SEmmi köze a tulajnak ahoz egy egynemü pár milyen viszonyban vannak.

2015. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van, most nem fognak albérlet keresés közben smárolni, és akkor azt hiszik két barátnő veszi ki.
2015. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozik a dolog a tulajra. Miért kellene egy magánügybe beavatni???
2015. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ez a homlokukra írva .
2015. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tulaj is meleg nő, akkor még lehet nagyobb is az esélyük, mint másoknak.
2015. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is így van amúgy.Mondjuk az egyik lányon elég egyértelműen látszott,konkrétan olyan volt mint egy fiú.
2015. jan. 14. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi két srácként vettünk ki szobát, nem azért mert melegek lennénk, csak nem kaptunk kolit, és átmenetileg így volt olcsóbb. Nem kell reklámozni és nem lesz gondjuk.
2015. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7 Még bemelegedhettek . :DDD

De a kérdésre , szegény katolikus szomszédok mellé Szodoma gomora újjászületett bűnöseit betelepíteni . Ez a földi pokol a szomszédban :DD

2015. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!