Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ecseri út környéke milyen?

Ecseri út környéke milyen?

Figyelt kérdés
Albérletet keresek. Hirdetést is tettem fel, és hívtak, hogy a József Attila lakóteleppel szemben az Ecseri útnál van egy albérlet. Nem ismerem a környéket, nem tudom, pontosan hol van ez. Azt mondták, az Ecseri úti metró megállótól pár percnyire. Szerintetek milyen környék? Azt olvastam az interneten sok helyen, hogy a József Attila lakótelep jó. Akkor vele szemben is az?

2015. jan. 21. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A József Attila tényleg jó. Vele szemben viszont (Üllői másik oldala) gáz.
2015. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%

Ha 40 kilós lány vagy, egyiket sem ajánlom, ha kigyúrt 130 kg-os fiú vagy, akkor nem fognak megerőszakolni.

Javaslom, hogy a Nagykörút és párhuzamos utcáiban keress albérletet, mert az a környék be van kamerázva rendőrségre, igy alig van büncselekmény.

Ugyis fogsz kapni havi 100eFt (vagy ha pároddal mész havi 200eFt)albérlettámogatást az Állam Bácsitól, abból pedig telik egy nivósabb lakásra is.

A részleteket elmondom, ha telefonszámot küldesz a privátomra.

2015. jan. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!