Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet Angliában?

Albérlet Angliában?

Figyelt kérdés

Angol nagyvárosban szeretnék albérletet kivenni, ezzel kapcsolatban lennének kérdéseim.


Egész pontosan egyetlen szobát szeretnék, ha lehet benntlekó házinéni nélkül-tehát 1-3 albérlőtárssal.


Diák vagyok, nincsenek nagy igényeim, ha van internet, mosógép, zuhanyzó, hűtő amit használhatok, akkor egy ággyal meg egy ruhásszekrénnyel én már elégedett vagyok.


-Melyik weboldalon érdemes nézelődnöm?


-Interneten kívül hol találhatok hirdetéseket?


-Milyen papírokkal, refenrenciákkal kell rendelkeznem ahhoz, hogy kiadják nekem?


-Milyen típusú albérlet a gyakori? Bútorozott vagy üres?

Számlákkal, adókkal együtt cakompakk kb. mennyi a reális ár havonta/hetente egy ilyenért?



2015. febr. 25. 15:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Heti 80-120 font között reális, természetesen várostól, lakástól és sok más egyébtől függ, mennyi a tényleges ár. A szobák teljesen bútorozottak általában. Itt tudsz keresgélni: [link]
2015. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

www.spareroom.co.uk


Itt is körbenézhetsz, elég sok szoba található olcsón.

2015. febr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, jöhetnek még
2015. febr. 28. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

easyroommate.co.uk

Van ahol csak a személyid/ útleveled fénymásolják le, van ahol kérnek hogy adj meg angliai embert referenciaként, van ahol azt kérik bizonyísd h dolgozol (pl sima fizetési papír) , vagy h a bankszámládon van elég pénz . tanulóként esetleg a jogviszonyodat kérhetik h igazod ezek hiányában, de teljesen változó.

A szobáról szóló bérleti szerződés tartalmazza (ellenőrizd!) : te neved, landlord neve, ingatlan címe, milyen számlák vannak benne az árban (water, internet, tv licence, council tax, gas, electricity) olyan szokott gyakran lenni, hogy ec, gast kell külön fizetni. Mennyi a havi/heti bérleti díj, mennyi letétet (depositot) fizettél

2015. márc. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!