Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol találok olyan oldal (aka)...

Hol találok olyan oldal (aka) t ahol albérletet keresnek-kínálnak melegek melegeknek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint szexuális szolgálatokért cserébe? Ilyesmi nem tilos? Mert akkor sehol... normálisan meg bárhol találhat egy meleg is albérletet.
2015. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Semmi szolgáltatás!!! Gyűlölöm az olyan embereket akik ilyenért bárhogyan bármit is fizetnek.

Rendes normális albérlőtársat keresnék, akit nem zavarna, hogy meleg vagyok. Gondoltam van valami ilyesmi oldal neten.

2015. jún. 6. 22:51
 3/6 anonim válasza:
pride.hu
2015. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
40%
Kit érdekel, hogy melegek vagytok? Szerintem ha normálisan viselkedtek, akkor nem zavarja a főbérlőt. Ráadásul mondjuk tudnia sem kell, mert gondolom névileg úgyis csak egyikőtök veszi ki...
2015. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg egyedül bérelek egy 2 szobás lakást és én szeretném kiadni a másik szobát. Teljesen normális vagyok és a barátom is. Ő csak párszor jön fel de lehet hogy 1-2 embert ez zavarna. Gondoltam, ha a másik bérlő is meleg akkor őt nem zavarja.
2015. jún. 9. 10:03
 6/6 anonim válasza:
83%

Szerintem egy hetero lánnyal jobban járnál. :D Ezt teljesen komolyan mondom. Csak képzeld el a szituációt: te meg a pasid melegek vagytok mindketten (ez tiszta sor), meg meleg srác a lakótárs is... Ne adj' Isten még féltékenykedés lenne belőle, mert hát ki tudja, hogy mennyire jó pasi lesz a lakótársad. Viszont a lányokat általában nem zavarják a meleg pasik, nekem is több ismerősöm van és egyáltalán semmi kifogásom nem lenne az ellen, ha össze kéne költözni velük. A szexuális orientációd egyébként nem kellene, hogy érdekelje a leendő lakótársadat, ha egyébként egy rendesen fizető, tiszta, igényes srác vagy.

Ja és az, hogy ritkán viszed fel a pasidat szerintem egyértelmű, de nem azért mert melegek vagytok, hanem mert lakótársként engem is zavarna, ha a szomszéd szobából bármilyen szexuális beállítottságú emberkék kamatyolását kellene hallgatnom napi szinten.

Egy tippet azért adnék: ne tüntesd fel a hirdetésedben, hogy meleg vagy, óvd meg magad a gyökerektől! Ez inkább olyan téma, amit akkor kell felhozni, amikor már a potenciális lakótárssal mindent megbeszéltetek és csak úgy mellékesen rákérdezel, hogy: Amúgy akkor is szeretnéd-e bérelni a lakást, ha én meleg vagyok? (A fogalmazás nyilván rajtad múlik. ;) )

2015. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!