Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan közöljem a lakótársamma...

Hogyan közöljem a lakótársammal, hogy undorítóak a menstruációs szokásai?

Figyelt kérdés

Két éve lakok együtt egy csajjal, nem vagyunk barátnők. Van pár undi dolga (amiket eszik, persze ez ízlés kérdése), de az már mégis csak durva, hogy ha megjön neki, akkor mindig olyan lesz a wc csésze, és majd elhányom magamat, amit képtelen vagyok úgy hagyni, hogy ő is lássa, inkább letörlöm. Ráadásul a kidobott tamponjait is csak úgy beledobja a kukába (még jó, hogy van teteje), ami g_ci undorító. Legalábbis én becsomagolom egy kis wc papírba, eszembe nem jutott soha csak úgy kukába dobni egy véres tampont. Sokféle lánnyal laktam már együtt, szegénnyel-gazdaggal, vidékivel-pestivel, butával-okossal, de ilyet még kajak senkinél nem tapasztaltam.

Nem tudom, közöljem-e vele, hogy ezek nagyon zavarnak, mert elég ciki téma és nem is vagyunk közeli kapcsolatban. Nem tudom, hogyan lehet ezt nem sértően közölni, de akárhányszor meglátok egy ilyet, egyszerűen a hányinger tör rám.

Ti mit tennétek?



2015. jún. 10. 13:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
jáj, lehet, hogy inkább az emberek kategóriába kellett volna kiírnom. :D
2015. jún. 10. 13:42
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj tudod hogy ha ezt o magatol nem erzi hogy nincs rendben, akkor nehez beszelni vele. Az ilyen emberrel altalaban azt kell csinalni, hogy ugy csurod csavarod a dolgokat hogy o jojjon hozzad valami keressel, hogy neki mi nem tetszik, majd erre te tudod reagalni hogy hat igen, de nekem meg az nem tetszik amit te csinalsz.


Konkretan az esetedben szetszarnam a wc-t es ugy hagynam, le se huznam, aztan amikor jon az ember akkor szolnek neki hogy igen, szamomra se kevesbe undorito amikor a te veredet kell bamulnom. Vagy bomboltesd a zenet amikor elmegy lefekudni, es ha szol, akkor mondod neki hogy nagyon szivesen lehalkitod, de ha mar itt tartunk, teged meg az zavar hogy...


Igy jut el az ilyen ember agyaig hogy milyen is az amikor valami zavar, mert ha nem vele tortenik, akkor nem erti, neki az tok termeszetes.

2015. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hát ja, ez a durva, hogy neki ez fel sem tűnik, ő ezt így szokta, neki ez a normális. nagyon durva. bár nem értem, hogy nem tűnik fel neki, hogy az én használt tamponjaim nem csupaszon kerülnek a kukába...

a wc-s ötlet nem rossz. : D csak olyan gáz ez a téma eleve. egy barátnőmnek simán megmondanám, de eleve nem kedvelem a csajt, ha nem muszáj, nem is beszélünk egymással.

2015. jún. 10. 14:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamit pedig kezdened kell vele, teged nyilvanvaloan idegesit, az pedig nem tesz jot:)
2015. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert ő undorító, még nem kell neked is undorítónak lenned.

Egyszerűen amikor legközelebb észreveszed, hogy úgy hagyta a vécét, akkor szólj neki, hogy jöjjön egy kicsit és mutasd meg, hogy ez számodra undorító és legyen szíves legközelebb takarítsa le. Ha már itt van, akkor ezt ejtse meg most.

Nyilván nem fog örülni neki, de ez a leghatékonyabb megoldás.

2015. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kedveled akkor meg úgyis mindegy mit mondasz neki.Sajna én is belefutottam hasonló lakótársba,sőt ha mondhatni még undorítóbba.Nem vagyok egy nagyszájú csaj de már nagyon elegem volt a szokásaiból,így fogtam magam,eléálltam és kerek perec megmondtam neki hogy figyi ez meg ez nem tetszik,nem lehet így élni és én ezt nem fogom eltűrni,úgyhogy vagy kezd magával valamit vagy el lehet menni.Elment.... :D
2015. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

igazatok van, meg kell neki mondanom, elég ideje érlelődik bennem ez a gondolat...

annak még örülnék, ha el is menne. : D

2015. jún. 10. 14:20
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én útravalónak beletettem még a zsebébe a hónapok óta hűtőben rohadó uborkáját is:D
2015. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szalonnát meg pacalpörköltet eszik, majd becsomagolom neki azokat is, mert azoktól is felfordul a gyomrom. : D
2015. jún. 10. 14:33
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
Te sem lehetsz könnyű eset...
2015. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!