Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest, IX. Liliom utca,...

Budapest, IX. Liliom utca, Mester és Üllői út közötti része milyen környék?

Figyelt kérdés

Párommal most költözünk fel székesfővárosunkba és egyszer már körbenéztünk ugyan, de vasárnap délelőtt azért nem annyira reprezentatív ilyen szempontból. Plusz olvasni ezt-azt a szomszédos utcákról; [link]

Szerintetek?



2015. júl. 26. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a rész azért még normális, ha ebben a kerületben gondolkodtok, akkor oké, személyes preferenciám alapján az egész Pesti oldalt kizárnám. Buda sokkal élhetőbb.
2015. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mi is inkább abban gondolkodtunk, csak sajnos ő egyetemista én meg álláskereső vagyok, ugyh nem sokat válogathatunk, pláne úgy hogy kb alapból rémálom albit találni mostanában...

De köszi a választ, ment a (Y) :)

2015. júl. 26. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Viola utcában laktam sokáig még a rehabilitáció előtti időkben. Most az egy nagyon klassz rész, van egy hatalmas park a Ferenc téren, és sok újépítésű társasház a korábbi lepattant, lelakott etnikumokkal teli bérházak helyén. A Mester utca tele van mindenféle hasznos boltokkal, pékség, 2 spar, stb., Tűzoltó u-ban egy nagy Aldi, közelben a Corvinpláza. És ami nem egy utsó szempont a közlekedés a 4-6 miatt. Szerintem felkapott és normális rész, én nyugodt szívvel odaköltöznék. A rendőrségi esetek meg elég kevés helyen zárhatók ki, mi a Palotanegyedben lakunk, tökjó környék, és rendszeresen van vmi kis minibalhé..
2015. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!