Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Érdemes még így albérleteket...

Érdemes még így albérleteket keresni?

Figyelt kérdés
Internetre amit felraknak 20 perc alatt elmegy sajnos,ami jó. Érdemes még kimenni (pl Kelenföldre) és körbejárni az épületeket,hátha valaki csak kiírja,hogy kiadó? Vagy a eladásra kínáltakra ráírni,hogy kiadnák-e?

2015. aug. 20. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hivd fel 20 percen belül. Ennyi a titok: légy gyors, azonnal talalkozz szemelyesen és legyel szimpatikus. Plusz mindenkepp nezd meg a kép és kevés leiras nelkuli hirdeteseket is! Sokszor azert olyan mert igy is hamar elviszik, felesleges képet feltöltenie.
2015. aug. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom,mert tavaly is így sikerült csak albérletet találnom,hogy egész nap frissítgettem az oldalakat és szerencsémre pont raktak fel egyet,amit felhívtam még abban a percben és így én voltam az első. De pl sok olyan is volt,hogy fent voltam pesten csak azért,hogy albérletet keressek és felhívtam,mondtam is,hogy most azonnal tudok találkozni. Mire odaértem a 11. kerületből a 6-ba már volt már,aki előbb odaért és neki adta ki a tulaj. Pedig őt is pár perccel hívtam csak később,miután felrakta a hirdetést,szóval baromira nem egyszerű.
2015. aug. 21. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!