Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 1 szobás garzon kiadó egyedülá...

1 szobás garzon kiadó egyedülállónak. Miért csak annak?

Figyelt kérdés

Nem értem az ilyen hirdetéseket. Miért nem mindegy hogy mondjuk én egyedül, vagy épp a párommal lakok ott?

Ilyennél nem is érdemes érdeklődni ha ketten akarjuk kivenni?


2015. aug. 25. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvencem a "lakás kiadó 1 nő részére, 2 férfi lakótárs mellé" hirdetés volt.

Szerintem esetleg akkor írják oda, hogy 1 személynek, ha ők csak 1 ágyat tudnak biztosítani. Vagy egyébként ötletem sincs, eszembe se jutna így kiadni a lakásomat.

2015. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat: Mert 1 szobában egy pár "megöli" egymást,így hamarosan az egyik lelép...a másik meg nem tud fizetni és ő is.


Egy ingatlanos.

2015. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség. Egy párnak pont nem kell két külön szoba... meg miért ne tudna fizetni egy ember? Egy minimálbér elég hozzá.

Az persze érthető ha bútorozott és egy ágy van, esetleg nem is fér el több... akkor két embernek tényleg nem lenne megfelelő. Erre nem is gondoltam.

2015. aug. 25. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos, ahogy a kettes írta, hosszútávon egy szoba alkalmatlan két embernek. És egyébként meg mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit enged a lakásában.
2015. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Épp most adunk ki egy garzont, nem kötöttük ki, de ahogy jönnek a jelentkezők egyre inkább az egyedül jövők felé húzunk. Egyrészt mert egy ember kevésbé amortizálja a dolgokat mint kettő, másrészt ha egyedül is tudja fizetni az azt jelenti, hogy jó állása, jó szakmája van. Persze ha később idehozza a barátnőjét/barátját nem gond.
2015. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

" Mert 1 szobában egy

pár "megöli" egymást,így hamarosan

az egyik lelép...a másik meg nem

tud fizetni és ő is."


Ez marhaság. Akit szeretek azzal teljesen jol elvagyok egy szobaban.


Amugy pár éve mikor bérlakast kerestünk mi is belefutottunk ilyenbe. Elfogadtam, hogy nekunk nem adja de kivancsi voltam: az az oka, hogy ahol fiatal pàr van ott jöhet a baba aztán fél, hogy akkor nem tudja õket kitenni nemfizetés esetén. Igy bevallotta! Õ dolga, mi meg találtunk mást, ahol minden jo.

2015. aug. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!