Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Fiúk, átadnátok a lakásotokat/...

Fiúk, átadnátok a lakásotokat/albérleteteket egy domináns lánynak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy lány fel ad egy hirdetést azzal, hogy albérletet vagy kiadó szobát keres ingyen. Ha beköltözik hozzátok, akkor ki kellene őt szolgálnotok, ti dolgotok lenne a ház vezetése és a megtenni neki bármit, amit mond.

A lány nem szexel veletek és nem is közledik hozzátok semmilyen értelemben.



Benne lennétek?



2015. nov. 21. 16:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekelnek az ilyen dolgok, de áruld már el, hogy ebben mégis mi lenne az "üzlet" a fiúnak? Szerintem ilyen hülyét nem fogsz találni. Viszont ha hagyod magad néha megdöngetni, akkor szerintem kapsz majd néhány ajánlatot.
2015. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%
Persze! Mikor koltozol?
2015. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem, és kizárt, hogy van olyan ostoba személy aki fizet egy lánynak a szállásért, emellett mg ki is szolgálja, takarít utána, de cserébe semmit nem kap.

Tudom, hogy vannak férfiak akik járnak dominához,, fizetnek azért, hogy megalázza őket, de ők a végén kapnak egy fajta szexuális kielégülést. Viszont ezeknek a férfiaknak sem kell minden nap a megalázás.

2015. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
52%
:D
2015. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Szívem , arról ne ábrándozz hogy ezért a zseniális ( együgyű és amatőr) ötletért díjat kapsz . Esetleg azért a tulaj fizessen apanázst neked a semmiért , nem ? De , sőt tavasszal át is írassa a házát a nevedre .
2015. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Ez nem "üzlet" lenne, hanem lehetőség. A lány nem kényszerítene senkit sem, hogy jelentkezzen. :)


Második, írj rám, elmondom a részleteket.

2015. nov. 21. 17:31
 7/30 TappancsMancs ***** válasza:
96%
Domináns vagyis egoista, elnyomó típus, aki csak fölérendelt viszonyt képes felfogni, különben úgy érzi vége ha kicsit is alkalmazkodni kéne neki vagy harmódiára és kölcsönösségre képtelen. Egy kávét sem innék meg ilyennel. Még hogy ingyen kiszolgálás kapni kapni mindent...?
2015. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 gomzoli ***** válasza:
100%

Gondolom anyuka-apuka otthonról kitette a szűrét, mert unja, hogy huszonéves elkényeztetett, követelőző gyerekének életfogytig házicsicskája legyen. Pénz nincs, mert dolgozzanak csak a szegények, de majd csak lesz, aki ingyen is befogad, sőt, átveszi anyuci után a dróton rángatható házirabszolga szerepét.


Ennek így eléggé pofáraesés szaga lesz...

2015. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Most egyedül vezetem a háztartást, nem kell senkit sem körbeugrálnom. Bőven jó ez így.
2015. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Amarok Tonrar ***** válasza:
80%

Kérdező, ilyen mentalitással egy dolgot jegyezz meg:

Ha ritkán betérek a McDonald's-ba egy sajtburgerre, ne tegyél bele annyi hagymát.

2015. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!