Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van valakinek bármi tapasztala...

Van valakinek bármi tapasztalata a Hyper Info ingatlanközvetítő irodával?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Átverés. Kifizeted a pénzt kapsz egy halom címet, amik vagy már évek óta ki vannak adva, vagy a tulaj nem is tud róla, hogy hirdetik a lakását, vagy a tulaj nem is annyiért hirdeti, mint amit a hyperesek megadnak. Szóval csak akkor fizess be náluk ha van felesleges pénzed. Amilyen siker rátával dolgozik a címlistájuk annyira magától is talál az ember.


Jó tanács, mindig a tulaj fizet az ingatlanosnak nem pedig a kereső!

2015. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ó, értem. köszönöm szépen! az a baj, hogy amit találok olcsóbb kis garzont és felhívom mindig ők veszik fel:(

és igen azt hallottam, hogy nekem nem szabad fizetnem érte..csak tényleg az összes jobb hirdetést ők teszik fel.

De köszi még egyszer :)

2015. dec. 21. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem véletlen raknak fel olcsó hirdetést, mert tuti hívja őket valaki így és aki kétségbe van esve az fizetni is fog hátha.


Egyébként az esetek jelentős többségében a felrakott hirdetésükhöz tartozó lakást vagy nem hirdetik vagy sokkal többért.


Olcsó garzon pedig nincs. 3 éve lehetett utoljára 40-60 között találni normálisat. Manapság 70 alatt nem jönnek szembe. (ha mégis az 5 percen belül gazdára talál)

2015. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, sajnos én is ezt tapasztalom :(
2015. dec. 21. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért 60 körül lehet találni, persze nem a belvárosban. Csak gyorsnak kell lenni. Nagyon gyorsnak. Kollégám a hirdetés felrakása után 3 órával már a lakásban volt. Nem is fizet 60-nal többet és ez most volt pár hónapja.
2015. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha valaki megbízható ingatlanközvetítő irodát keres, akkor én őket ajánlom mindenkinek sok szeretettel:


https://www.youtube.com/watch?v=tUgFOtiggu4

2015. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy átverés. Irreálisan olcsó hirdetések vannak náluk. Ha a tulajdonos ilyen áron hirdetne mint ők, pár óra alatt találnának bérlőt. Van egy weboldal, amelyik az ő hirdetéseikkel van tele. Keress másikat, és a friss, jó áron levő hirdetésekre kell a lehető leggyorsabban lecsapni. Mi is másfél évvel ezelőtt 3 óra alatt kiadtuk a lakásunkat. Az első érdeklődő kivette, és utána még egész nap csöngött a telefonom.


Például az alberlet.hu oldalon láthatod, hogy mennyien nézték meg a hirdetést - ez egy jó támpont, hogy mi a reális ár, és hogy melyik az ami még szóba jöhet.

2016. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
CS A L Ó K!!!!!!!!!!!!!!!
2016. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!