Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Jelzálog hitellel terhelt...

Jelzálog hitellel terhelt ingatlant bérbe lehet adni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2015. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem voltam benne biztos, hogy ezt tiltja-e valami szabályozás. Szóval, ha hitellel veszek egy lakást, és kiadom annyiért, amennyi a törlesztő, akkor van egy ingatlanbefektetésem. Tök jó.
2015. dec. 23. 14:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Csak ne bukj le hogy feketén adod ki..am nem olyan sok 3 havonta 40 ezret vagy kicsivel többet befizetni a navnak...és tuti nem koppansz.
2015. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen....csak épp míg pluszt termel az több év. Addig veszteséges.
2015. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát szeretném legálisan kiadni, ez volt a kérdés lényege. Nyilván nem kérdeztem volna meg, ha feketén szeretném kiadni.
2015. dec. 23. 14:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Elméletileg a bank hozzájárulása is kell hozzá, esetleges kilakoltatásnál ugyanis probléma, hogy nem az lakik bent, aki a hitelt felvette.
2015. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a hitelszerződésben nincs benne, akkor nyugodtan (szerintem nem szokott, nálunk se volt, azért az eléggé életszerűtlen lenne).
2015. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kéredző, attól hogy megkérdezted még kiadhatod feketén..én is így adtam anno ;)
2015. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Molnár Róbert832 válasza:
Lehet, de mindenképpen kell egy nyomtatvány amit a bérlővel alá kell iratni és a bankban le kell adni. Ebben a bérlő nyilatkozik hogy egy esetleges végrehajtáskor azonnal elhagyja az ingatlant.
2015. dec. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen, csak ha én lennék a bérlő, így nem biztos, hogy kivenném a lakást, mert én mindig attól tartanék, hogy bármikor mennem kell. Vagy pedig kérném a tulajdonostól, hogy minden hónapban adja oda nekem a számlakivonatot, amiben benne van, hogy a hitelt rendszeresen törleszti.
2015. dec. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!