Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bérlővel közölnöm kell-e, ha...

Bérlővel közölnöm kell-e, ha maradnak csak új érvényes szerződéssel tehetik meg jogszerűen?

Figyelt kérdés

Közös megegyezéssel megszünik az albérlet.

Ha, nem költöznek ki, lecseréltetném előre fizetős mérőkre az órát, de azt előre kell kifizetni, amit én már nem szeretnék előre kifizetni.



2016. jan. 13. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Miért ne költöznének ki, ha egyszer közös megegyezéssel szűnt meg az albérlet?

2016. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Közös megegyezés úgy született, hogy 2 hónap alatt 37 m3 vizet mostak, fürödtek el, amitől penészedik a lakás. 1 hónapja kértem kevesebbet használjanak, mert itt nem volt sosem penész. Most azt mondták nem tudnak kevesebbet használni. Penész lett. 30 napos felmondást javasoltam, ami a szerződésben van, így lett közös megegyezés, visszakerül a kaució a rezsi levonása után. Nem igazán tetszik neki, ő a szokásán nem tud változtatni, én pedig nem szeretnék penészt, a papírra amit aláírt az került közös megegyezéssel megszünik a bérlés, x időig.

Kiderült, a 30 napra felmondást, csak hó végéig maradással tehettem volna meg, ez a szabályos.

De, azt írtam a papírra, közös megegyezéssel szűnik meg, mert együtt beszéltük le az időpontot is......

Ezt aláírtuk mindketten.

2016. jan. 13. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha aláírták, akkor ne akarjanak maradni.
2016. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2016. jan. 13. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!