Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy lehet pénzt szerezni...

Hogy lehet pénzt szerezni albérletre?

Figyelt kérdés

Ha egy pár még csak most diplomázott le és kezdett el dolgozni, de Pesten 150ezer alatt nem nagyon találnak albérletet, szülői segítség meg nincs.

Mások hogy csinálják?


2016. márc. 17. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Most hol laktok? Ha mindketten a szülőknél pár hónapot még ki bírtok így és gyűjtötök. Lehet találni 150 alatt. Több ismerősöm talált 80 plusz rezsiért bútorozott másfél szobás szép lakást Újpesten pl. Perszenem 100m2-esek. Kaució kell így kb 250 ezer kell indulásnak.
2016. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, a kaució nagyon megdobja az elején, azt nem lehet kikerülni.

A 150 elég durva, ha csak ennyiért találtak, akkor nem néztek szét rendesen.

Jófogás, első oldal, albérlet + Budapest szűrésre:

Kiadó Albérlet Óbudán! 80 000 Ft

Albérlet Budapest I.ker, Ostrom utca 48nm kiadó lakás 110000

Kiadó Albérlet a Kökinél 85000

XIII.Kerület Pannónia utca albérlet kiadó 110000

Albérlet Budapest IV. kerületben,az Izzó lakótelepen lakás kiadó 85000

Albérlet XVII 65 000 Ft


Xx. Kerületben kiadó kauciómentes albérlet.

55 000 Ft


Na jó, nem folytatom, a legelső oldalon van vagy 20 találat. El kell menni, meg kell nézni, de van miből válogatni.

2016. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Otthon rá kell húzni egy fél évet, mert nem csak az albérlet, élni is kell egy hónapig.
2016. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg összeköltözni olyanokkal, akikkel nagyjából megegyezik az életviteletek? Feltételezem még elég fiatalok vagyok, ebben a korban szerintem még ennyi kompromisszum belefér. Amikor pedig "kinövitek" a helyzetet, remélhetőleg már lesz elég tőkétek saját albérlethez is. :)
2016. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Talán lejjebb kéne adni azokat az igényeket...

Érdekes nekünk első albinak jó volt a 27 nm garzon 45 ezerért, örültünk, hogy kettesben együtt lakhatunk.

2016. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sehonnan, csak munkabol. Olyan helyen kell lakni amit megengedhettek magatoknak.


Mi pl ugy csinaljuk hogy en fizetem ocsemet (70+rezsi egy sima kis garzon, o meg keres netto 75ezer korul...), mi kulfoldon elunk.


Egyszeruen nem tudom masok hogy csinaljak, nalunk sincs szuloi segitseg, mert a szuloknek sincs sajat lakasuk, egyebkent is nyugdijasok mar, szoval mi segitjuk oket nem forditva.

2016. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó azért utolsó nem az a jellemző, hogy valakinek még nyugdíjas korára sincs saját lakása.



Szerintem elsőnek, ha nincs sok pénz akkor a legolcsobbat kell keresni. El kell fogadni, hogy esetleg Budapesten belül utazva is másfél óra alatt érsz be munkába vagy suliba.

2016. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akinek nincs nyugdíjas korára saját lakása, az valamit nagyon szarul csinált. Főleg, hogy már nyugdíjas, a régi rendszerben csak az nem tudott építeni, vagy panelt igényelni, aki nem akart.
2016. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!