Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyedi mérős fogyasztásnál...

Egyedi mérős fogyasztásnál mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Lenne egy kiadó lakás, ahol mind az áram,víz,gáz fizetése egyedi mérő alapján történik. A lakásban kombi cirkó van.


Nagyságrendileg mekkora összegre lehetne számítani nyáron/télen? (Tudom, hogy függ az embertől is, de feleslegesen nem kapcsolok fel minden lámpát, nem fürdök fél órán keresztül, fűtésre nem tudok mit mondani, még nem laktam albérletben sohasem)



2016. márc. 20. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra számíthatsz, hogy annyit fogsz fizetni, amennyit elhasználsz. A fűtést kérdezd meg, hogy mennyi volt eddig, mert az nagyban függ a lakás méretétől, építőanyagától, tájolásától, szigetelésétől. De mivel az ég világon semmi paramétert nem írtál még becsülni sem lehet.
2016. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
50m2 tégla lakás, egyenlőre én is ennyit tudok, még nem volt időm megnézni személyesen. 20e-t írtak hogy kb annyi a rezsi.
2016. márc. 20. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!