Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Galvani Kollégiumról tudna...

Galvani Kollégiumról tudna mesélni valaki?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekelne,hogy mennyire zajos,sok bulit tartanak-e, biztonságos (tehát hogy,nem mászkál be senki csak úgy a szobádba,ilyesmi...),milyenek az ott lakók,mennyire korrektek a tulajdonosok (pénzügyekben,...)

2016. máj. 3. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

❌ Azt tudom,hogy 2009-2013-ban még "Galvani Horrorkollégium"-nak hívták,írd be GOOGLE-be :D

❌ Kicsit olyan érzése volt az embernek, mintha egy 80-as évekbeli Kelet-Európába csöppenne. Egy igazi Csernobili/ Fehéroroszországi KOMMUNISTA FEELING-et adott.

❌ Mintha a rendszerváltás előtti SZOVJETUNIÓ valamelyik elhagyatott LAKTANYÁJÁBAN sétálnál :D

✅ De ! Mostanra már 2022-ben ! Nagyon menő kis KOLLÉGIUM lett !

✅ Érezhetően mindig visszaforgatják a bevételt, mert majdnem minden évben költenek valamilyen beruházásra !

✅ És így egy folyamatosan fejlődő külvárosi ár-érték arányos kollégium lett.

✅ Nem különb a többi kollégium szintvonalától!(apránként kezdi túlszárnyalni őket)

❤️ De az ilyen SZTÁLINGRÁDI állapotokat örökre az emlékembe fogom őrizni !

2022. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ CSEND-SZABÁLYZAT ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

✅ A falak nem túl vastagok, de ugyanolyannak mondanám, mint bármelyik másik panellakást.

✅ A bulizás az mindig egyéntől függ, akárhol is vagy ! De itt hivatalosan is van egy 22:00 óra utáni "csendrendeleti idősáv" :) Ahol már tényleg betartatják a csendet. Mindenki érdekében ❤️

✅ Eddig csak 2-szer volt amolyan "buli jellegű" dolog (más félév alatt) - de ha van ilyen akkor szólsz a portán, és akkor intézkednek ! Mert mindenki nyugalmát tartják ilyenkor szem előtt ❤️

2022. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ BIZTONSÁGI-SZABÁLYZAT ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

✅ Igen, éjjel-nappali biztonsági porta szolgálat van.

✅ Teljesen kiépített kamera és biztonsági rendszer !

____________________________ Szoba visit ___________________________

✅ Ha cső törés van, vagy egyéb azonnali karbantartási munkavégzés, akkor szükségszerűen/kötelező jelleggel be kell menni a szobába. De az ilyen egy protokoll szerinti előírás alapján történik (pl.: minden esetben a létesítmény felelősének jelen kell lennie - a karbantartási munkálatok idején ) - ő az aki felel mindenért/mindenkiért ❤️

✅ De sima/normál szoba ellenőrzéskor, mindig tájékoztatnak előtte, hogy mikor várható ilyen. (pl.: bútorok/radiátorok állapotának felmérése) itt is ugyan úgy a létesítmény felelőse lesz jelen.

2022. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

✅ Lakok itt kicsit szolidabbak/visszafogottabbak mint az egyetemi kollégiumokban.

✅ Az egyetemi kollégiumokba, az összes prolit felveszik. Ide olyan jön, akinek tényleg szüksége volt szállásra, és kimaradt az egyetem által biztosított kollégiumból. Megfogja becsülni, és nem akarja eldobni egy két hülyeség miatt.

✅ Pénzügyi korrektség, sztem igen. Eddig nem volt probléma. Ha valakinek valamilyen problémája felmerülne - sztem megbeszélhető a dolog. Eddig ilyennel nem volt gond ❤️

❤️ Efelől sztem nem lesz senkinek sem problémája.Kérdezz rá mindenre és nem érhet meglepetés.De a szerződésben amúgy is minden le lesz írva!És ahhoz is fogják magukat tartani.🟠"Elvégre jogállamban élünk":D

2022. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!