Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A közvetítők akik pénzt...

A közvetítők akik pénzt kérnek azért hogy címeket adnak érdemes nekik fizetni?

Figyelt kérdés

Általában 8 ezret kérnek egy hónapra és azért adnak címeket

A hirdetéseiben szereplő albérletek általában gyanúsan olcsóak. Valaki aki fizetett nekik mi a tapasztalat?


2016. júl. 5. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy fizess nekik!!!
2016. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
leülsz a net elé és végig bogarászod a hirdetéseket és még fizetned se kell érte :D Ők is ugyan azt csinálják és az se számít nekik,hogy már hónapok óta nem aktuális az a hirdetés + az se ha hasukra ütve írnak bele. Ha rákeresel a neten szerintem egy pozitív tapasztalattal nem fogsz találkozni ezzel kapcsolatba
2016. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy ez a helyzet csak a nagyon alacsony ár ami miatt megprobaltam volna de nincs értelme szerintem sem.
2016. júl. 5. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz egy kamu listát 8000.-ért.

Hidd el, nem éri meg. :)

2016. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 acelsziv ***** válasza:
100%
Ha becsattogsz egy ingatlanirodába akkor ingyen keresnek neked albérletet és a tulajdonos fizet nekik jutalékot. Így normális.
2016. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne.

De ha mégis, ne lepődj meg, ha olyat kapsz, ahol a lakásban nincs wc...

2016. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

NEm!!!!!! Egy fillért se!


internet, alberlet.hu, ingatlan.com, facebook-oldalak, ismeretség, pl. a saját facebook-oldaldra tedd föl, hogy mit keresel, stb. ez hatékony.

2016. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nehogy, egy átverés, nekem sikerült 1x belefutnom. A lakások tényleg gyanúsan olcsóak, de amint felhívod őket, kiderül hogy rossz a szám, nem is annyiba kerül stb. Egy nagy átverés.
2016. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!