Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapestiek! Tudnátok nekem...

Budapestiek! Tudnátok nekem ötleteket adni?

Figyelt kérdés
Jelenleg a 15kerületben lakom de már régóta elakarok innen költözni csak a munkahelyemen kevés a fizetés ezért jobbra nem futotta eddig...Munkahelyet váltok de az a 3.kerületben lenne de annyira jól fizetne,hogy egy hónap alatt simán összeszednék annyit,hogy elköltözzek másik kerületbe..Viszont..A harmadik kerületben az albérletek drágák...Olyan kerületbe szeretnék költözni ami nincs messze a harmadik kerülettől de nem is 100 felett vannak az albérleti szobák(szobát bérelnék csak) és azért nincs messze a 10.kerülettől se annyira(barátom lakik ott de még ő se keres annyit,hogy a jelenlegiből eljöjjön). Melyik kerület az ami nincs messze a harmadik de a 10.kerülettől se és az albérleti szobák ára tényleg nem az eget veri... Aki ilyen témában jártas megköszönném a tanácsait!:)
2016. júl. 9. 19:23
 1/7 anonim válasza:
Nézd meg a BKV vonalakat, és válassz albérletet tömegközlekedéshez séta távolságra.
2016. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miről beszélsz?!

Ki az a majom, aki 100 000-et fizetne egy szobáért(!)?


[link]

2016. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miert nem koltozol ossze a baratoddal?
2016. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert mint mondtam nincs annyi pénze,hogy elköltözzön jelenleg egy albérletbe de nekem sürgösen el kell és nincs idő se arra,hogy olyat kereseek ahol egy szobába tudunk menni mert a legtöbb tulaj nincs abba benne ha csak egy szobát ad ki,hogy ketten lakjanak benne...
2016. júl. 10. 09:00
 5/7 A kérdező kommentje:
10 kerulet meg nekem messze lenne a harmadiktol...
2016. júl. 10. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A város két széle közt keresel ideálisat. :(

A budai oldalon a 3. mellett a 2. és a 12. van, de ezek még drágábbak. Esetleg a 11. de ez utazásban már messzebb van a 3.-tól.

A pesti oldalon szinte az egész belváros lehetőség.

Ahogy már tanácsolták, az albérlet kiválasztásánál a tömegközlekedési lehetőségeket figyeld.

(mondjuk a 3. kerület is elég nagy, akár még az egyik széléről a másikra eljutni is lehet probléma)

2016. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam közben,hogy a hetedik kerulet jo lenne neztem ott az alberleti arakat szobara nezve meg elfogadhatoak...
2016. júl. 10. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!