Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakást kivenni lehetetlen...

Lakást kivenni lehetetlen küldetés?

Figyelt kérdés

Egyetemista lányomnak keresünk Bp-n szobát. Eddig is albérletben lakott, sajnos azt a lakást eladják. Ismerős tulajdona, tavaly nem kellett keresnünk.

De idén...

Facebook, jófogás, millió létező oldal. De napi 24 órában nem tudunk a gép előtt ülni, ráadásul Zalában élünk, tehát nem tudok egy órán belül ott teremni a pénzzel. Emiatt aztán napi 10 lehetőségről lemaradunk, pedig folyamatosan írok, telefonálok.

Ötlet arra, hogy sikerünk legyen?


2016. júl. 14. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyen fel hirdetést, előnyös/kedves/mosolygós fényképpel, leírással arról hogy milyen, mit keres, hol.
2016. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel is próbálkoztam, hárman hívtak, hát, sajnos hét végéig nem tartogatják, azonnal ki tudnák adni másnak... Most vagy felköltözöm egy hétre, vagy nem tudom.
2016. júl. 14. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ismerős akinél csövezhetne egy a lányod hétig Bp-n?

És akkor azonnal ugorhat, ha menni kell megnézni.

Szerintem most csak így lehet. De készüljetek fel, hogy brutális árak vannak :(

2016. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, arra felkészültünk. Megvan fent még a lakása, de itthon dolgozik...

Veszek neki sátrat, egyetem a Duna-parton, friss levegő, miegymás. :)

2016. júl. 14. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolati hálón keresztül nem sikerül albérletet szerezni , akkor igen, fel kell költözni pár napra és elrendezni a dolgot.
2016. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!