Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi a véleményetek? Veszélyes...

Mi a véleményetek? Veszélyes helyen jártam? Mennyire veszélyes környék az?

Figyelt kérdés
A napokban sétáltam két kisgyerekkel a VIII.kerületben lévő botanikus kertbe. A buszoktól az oda vezető út kb. 500 méter volt. Nem vagyok egy szívbajos teremtés, de őszintén szólva féltem! Azok a borzalmas, depressziós lakóházak és az utcán sétáló emberek, jajj ...:(

2016. aug. 18. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Besétáltál a jó kis Diószegi (Diószeghy) Sámuel utcába? Hallatlan!

:D

Ha ott rettegtél, akkor menj egy kört ebédosztás környékén a Lujza utcában, vagy sétálj el a Doboziba!


Bár engem még egyik helyen se támadtak meg.

:)

2016. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem, hogy kisgyerekes embereket leállnak zaklatni, mindenesetre a benyomásaid valószínűleg jogosak.

Nem szeretem dramatizálni a helyzetet, hogy "nappal is életveszélyes", meg ilyesmi, de amikor autóval áthajtottam ezen a bizonyos negyeden, őszintén megdöbbentettek az állapotok. A vége felé az utca közepén előttem dülöngélő drogos(?) már meg se nagyon lepett.

2016. aug. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát csoda, hogy meg nem támadott egy trópusi növény.
2016. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Füvészkertbe akartok menni, akkor a Klinikák metrómegállótól menj az Üllői úton, be a Korányi utcába (Ludovika térnél) és úgy az Illés utca sarkára, ott a főkapu.

A Diószegi utcába és környékére még a rendőrség se megybe szívesen, tele van prostikkal, részegekkel, drogosokkal és főleg nem napon barnultakkal.

2016. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amikor a Korányi Sándor utcánál dolgoztam, este mindig le akartak szólítani részeg alakok, pedig a prostik a Ludovika térre nem jöttek ki!

Mikor veszi magának a bátorságot a helyi önkormányzat és számolja fel végre azt a "vigalmi negyedet"?!

2016. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát, oda soha többet!
2016. aug. 18. 13:02
 7/9 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem veszélyes ami azt illeti, mert rommá van kamerázva meg járőröztetve a környék, mármint olyan értelemben, hogy fényes nappal kirabolni, megverni nem fognak, de egyébként drogok drogosok utcalányokból nincs hiány, de ez a komplett nagykörút külső részére igaz, a nyugatitól egészen a borárosig


alapvetően nem mondanám, hogy rossz, mert én már láttam ezt-azt inkább K-európai nagyváros feelingje van, amit nálunk a kiskörút meg a környezete nélkülöz, de kimész Ukrajnába vagy Fehéroroszországba na ott így néz ki az egész város

2016. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Nyócker?
2016. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, nyócker, annak is az egyik legrosszabb része. Régebben mentem arra rendszeresen, a Ludovika sötét sarkánál meg akartak támadni a mi feketéink. Sikerült elmenekülnöm, de ehhez bele kellett szaladnom a pirosba az Üllői úton. Szerencsére nem jött autó, de sötétedés után ma sem ajánlatos ott sétálgatni, se a Nagyvárad téren és környékén. A Közszolgálati egyetemet is jó helyre telepítette a kormányzat, mondhatom.
2016. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!