Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kivennétek valamelyik albérlet...

Kivennétek valamelyik albérletet, vagy inkább keressek tovább? Bp, lent

Figyelt kérdés

1. 75 ezer forint rezsistől, egy másik lakótárs rajtam kívül, belváros (pesti rész),jól berendezett szoba, mindennel felszerelt, csak a személyes cuccaim kellene vinni. Fél évre kiadó.

2. 50 ezer forint szintén rezsistől, szintén egy másik lakótárs rajtam kívül, kelenföldi rész, de a szobában csak egy íróasztal van, semmi más



Decembertől kellene az albérlet, vidékről költözöm, elég messziről, most a jövő hét közepéig leszek fent Budapesten, addig jó lenne valamit találni. Ez a kettő az, ahol egyáltalán visszaírtak, és meg is nézhettem. Kaució az elsőnél két havi, a másiknál egy.


2016. nov. 11. 20:01
 1/7 A kérdező kommentje:
a másodiknál nincs megadva h meddig kiadó.
2016. nov. 11. 20:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 2.-at választanám.


Egyrészt utálom, ha mások bútoraival van tele a szobám, undorítónak tartom a bútorozott albérletet, másrészt olcsóbb is.

2016. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, azt elfelejtettem írni, h nekem nincsenek ilyenjeim, tehát venni kéne mindent...egy ágy meg egy szekrény alap lenne, erre költenem kellene
2016. nov. 11. 20:40
 4/7 TR75 ***** válasza:

Szintén a másodikat.

A szekrény (ruháknak) ma már simán megoldható fémvázas szekrénnyel, könnyebb szállítani, sokkal olcsóbb a hagyományosnál. Az ágyra költeni kell, nincs mese, de ez is olcsóbban megúszható, mert később eladható használtként, ha nem kell már, és erre a célra nem kell a legdrágább mindentudó csodakanapé.

Amúgy az albérletek környékéről gőzöm sincs, azt te tudod, megfelelnek-e.

Hidd el, gyorsan belakod az albérletet, nem lesz ezzel gond.

2016. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi :) igaz, legalább egy ágyam legyen jó, a többi részletkérdés, végülis van két szobainasom, meg max veszek még egy komódot, oszt' jóvan :)

na, hát lejeztem, h mindenképp kivenném, már csak az kell h engem válasszanak.

2016. nov. 11. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A bútortémához még annyit, hogy vaterán rohadt olcsón kapni használt bútort, maximum lecsiszolod és átfested, vagy pl. régi ocsmány szockófotel esetén leteríted és máris normálisan néz ki :)


Az IKEA-ban is vannak alapdarabok nagyon olcsón.


Pl. pár ötlet régi bútor átalakításra vagy ötletes felhasználásra:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát ezek a létrás ötletek hatalmasak :) köszi
2016. nov. 11. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!