Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Én pestre szeretnék albérletbe...

Asdqwertzfgh kérdése:

Én pestre szeretnék albérletbe költözni majdés egyszerűen imádom a nyüzsgést és valami olyan utcába vagy keruletbe szeretnék költözni ami hangulatos és rengeteg üzlet van ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 20:37
 1/5 anonim válasza:
0%
jó helyen kérdezed.itt az állatosban a helye judeapestnek 😂 majd mehetsz haza innen ,sírva.tiszta állatkert ,szó szerint tele szarral.
2016. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Váci utca, csak győzzed fizetni.
2016. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 elwera válasza:
100%

VI. Kerület, Nagymező utca, Hajós utca

Mi az Ó utcából menekültünk el. Éjjel vannak kint a legtöbben. Az ablakunk alatt vonultak, ordítoztak a külföldiek. Sok ott a bolt, a szórakozóhely és a kocsma.

2016. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

"Imádom a nyüzsgést" ez olyan naív kijelentésnek tűnik:)

Budapesten pár évtizede nincs ilyen utca. Plázák és hipermarketek vannak kis üzletekkel.

A kis "romantikus, nyüzsgő" utcák éttermekkel és romkocsmákkal vannak tele. Esténként rendszeres üvöltözés, verekedés, esetleg késelés. Hányásból kutyaszarba lépsz napközben is. Mellesleg rohadr büdös is van

2016. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és elnézést véletlen írtam ide és jöhetnek még
2016. dec. 10. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!