Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan tudnánk irodának...

Hogyan tudnánk irodának kiadni ezt a lakást?

Figyelt kérdés

Örököltünk egy Budapest belvárosi nagypolgári lakást. ( okok asszony mamájénak a testvérétől) belváros , jó környék maradjunk ennyiben. Felbecsültettük 50+ millio maradjunk ennyiben, 140nm es az ingatlan.

Eladni nem szerenénk, mert van otthonuk, állásunk,... és hogy őszinte legyek amennyit ér a lakás, akkora vagyonhoz nem vagunk szokva nem tudnánk kezelni, így inkább kiadnánk.

Viszont nem szeretnénk magánszemélynek, családnak kiadni, mert azzal sok macera van. Inkább valamilyen kisebb informatikai cégnek, könyvelő, ügyvédi irodának, strat up céégnek... stb szeretnénk kiadni, akikkel nincsen gyakorta dolgunk, mert ugyis maguknak alaítanák ki a belső tereket, az irodákanak...

Hogy érdemes ehhez kezdeni?

Esetleg valakinek tapasztalat? hogy egyben kérjük az albrleti díjjat, vagy nm-re kell meghírdetni?



2017. jan. 7. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Szegeden volt egy fickó aki irodának adta ki a lakását. Első körben gyakorlatilag üresre pakolta a lakást, festés, burkolás ahol kellett, aztán kialakított egy sablon irodát. Forgószékek, asztalok, irattartó polcok, ügyfél rész, stb. Utána hirdette, talált viszonylag gyorsan egy kis céget aki kivette. Nem biztos, hogy ez a tuti recept, de csak ezt tudom mondani.
2017. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Korábban foglalkoztam ingatlanokkal, ill. a kiadási oldalon szerintem egy co-working iroda létrehozása lenne a javaslatom, ha gondolod, össze tudlak hozni olyan személlyel, aki jelenleg is így ad ki egy elég nagy területű irodát.

Ha még aktuális, kérlek írj privátot!

2018. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!