Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Most komolyan olcsóbbak a...

Most komolyan olcsóbbak a bérelhetők Pesten, mint megyeszékhelyen?

Figyelt kérdés
Itt - az én városomban - is van rengeteg albérlet, de csak nagyon kevés szoba. De azok is, 35-50 + rezsi + közös költség. Ha olcsóbbról van szó, akkor minimum kórusban fognak ropogni a csótányok éjszaka. Most fellestem poénból Bp-re, és láttam 35-s szobát is rezsivel együtt. Olcsóbb, és drágább is volt. Ha ez igaz is, gondolom van egy rahedli jelentkező. De, külön kiemelve megkérdezem. Ez most akkor komoly?

2017. febr. 27. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Debrecen? Igen, drágább mint Pest.
2017. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az hogy pont volt egy olyan hirdetés Pesten h 35+rezsi, az nem jelent semmit. Bp-en is nagyon magasak az albérlet árak és nehéz olcsó albit találni
2017. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:

El kell keserítselek, Pesten sem olcsóbbak a helyek.


Mostanában látom, hogy egy szobáért SZOBATÁRSSAL kérnek 60-65 ezret fejenként (rezsivel együtt értve).

2017. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom az amit láttam olyan helyen is van...
2017. márc. 2. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!