Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyit kéne fizetnem ebben...

Mennyit kéne fizetnem ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A barátom és egy haverja a héten költöztek albérletbe. 2.5 szobás. Havonta kb 100.000-re jön ki,rezsivel együtt. Ha én is ideköltöznék,mennyi pénzt illene bedobnom?
2017. márc. 3. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
3 felé kellene osztani a költségeket...
2017. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem a kérdést!

Mi az, hogy "illene bedobnom"?

Hárman költöztök, hárman fizettek három egyforma részt.

Mivel az egyik szoba csak félszoba, vagy dobjatok fel egy érmét, hogy kié legyen, vagy fizessen aki a legkisebb szobába megy egy pár ezerrel (mondjuk 5ezerrel) kevesebb bérleti díjat, de ez a rezsirészt nem érinti, az egyenlő arányban kell fizetni.

2017. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Te meg a pasid a 3 részre osztott költségekből 2 részt fizettek a haver meg 1 részt.

Aztán a pasiddal egyezkedj, hogy mennyit "illik bedobnod", ő dönti el, hogy mennyit kér el tőled, mivel a te differenciádat is neki kell fizetnie!

De nagyon gusztustalan dolognak tartom, hogy benned ez a kérdés egyáltalán felmerült.

2017. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy szeptembertől csak hétvégente lennék itthon. Péntektől vasárnapig.
2017. márc. 3. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Az pont semennyit nem számít mennyit lennél otthon. Úgy korrekt, hogy 1/3 részt fizetszm
2017. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!