Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Olyan kollégiumokat keresek...

Olyan kollégiumokat keresek Pesten ahová nem csak diákok jelentkezhetnek. Ötletek?

Figyelt kérdés
A párom dolgozik, én egyetemista vagyok és nagyon sok pénz elmegy az albérletre. Most próbálunk egy alternatív megoldást találni, ezért keresnénk olyan koleszt ahol ő és én is lakhatnánk, annak ellenére hogy ő nem diák. :)

#kollégium #szálló #nem csak diákok
2017. márc. 6. 13:15
 1/2 xswerdy ***** válasza:

Egyetemi kollégiumba nemigen mehettek így. Mivel a koleszok jellemzően adott egyetemhez, sőt karhoz tartoznak, még a máshova járó párod is nehezen mehetne oda. De ha nem is tanul, akkor esélytelen.


Vannak magánkollégiumnak nevezett helyek, köztük i van, aki ragaszkodik a hallgatói jogviszonyhoz. De van, ahol ez nem elvárás.


Csakhogy ezek piaci alapon működnek, nemigen lennének olcsóbbak az albérletnél.

2017. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magánkolik vannak, de olyan árban mint az albérlet.
2017. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!