Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ki hogyan, mennyiből oldja...

Ki hogyan, mennyiből oldja meg az albérletet Budapesten a tanulmányai mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mivel rengeteg korombeli huszonévest látok, hogy külön élnek a szüleiktől, így érdekelne ki hogyan csinálja a tanulmányai mellett? Szeretnék én is elköltözni itthonról, mivel vidéki vagyok és gondot jelent a napi beutazás a városba, nem is beszélve arról, hogy úgy érzem a szüleim is szeretnék ha már lassan elköltöznék.


Melyik kerületben, milyen környéken laktok?

Hányan osztozkodtok egy albérleten?

Ismerőssel vagy idegennel költöztetek össze? (Ha utóbbi, akkor ezzel kapcsolatban is várok bármilyen tapasztalatot.)

Mennyit fizettek az albérletért és a rezsiért havonta?

Mennyi a havi költség ételre?

Illetve mennyi egyéb kiadás van?

Minderre hogyan teremtitek elő a pénzt? Mennyit dolgoztok érte? Hogy van erre időtök a tanulmányaitok mellett, nem megy az egyetem/főiskola kárára?

Mennyi szabadidőtök marad a tanulmányaitok és a munka mellett?


Elsősorban olyanok válaszai érdekelnének, akiket a szüleik nem támogatják anyagilag. Köszönöm!



2017. márc. 9. 18:31
 1/1 nicky.1 válasza:
Én úgy voltam vele, hogy a szüleim közölték,ha én akartam a sulit fizessem is ki... 16 éves korom óta dolgozok suli mellett, most jelenleg az egyetemmel párhuzamosan heti 20-36 órát dolgozok így szűkösen de meg tudok lenni. A 13. kerületben idegenekkel vagyok ez a második albérletem szeptember óta... Nekem igazából nem szimpatikusak a lakótársaim, de mivel sokat nem vagyok otthon így nem vészes. Szerintem havi 80ból meg lehet lenni,de ez csak akkor valós ha az albérlet 45-50 közt van
2017. márc. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!