Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Veszprem melyik részére lenne...

Veszprem melyik részére lenne jobb albérletbe menni?

Figyelt kérdés
Veszprém mellé szeretnénk költözni. Addig mig nem épül fel a házunk a városba mennénk albérletbe. Melyik része lenne jobb? Van 2 kis iskolás gyerekünk is igy a suli is fő szempont hogy jo legyen és közel. Milyen amúgy veszprém? Sokszor voltunk már ott meg a környéken de ott lakni másabb mit 1-2hétig lenni csak.

2017. máj. 19. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Tekintve, ogy egyetemi város, oda, ahol jut :)
2017. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jó itt élni, viszont albérlet egy négy tagú családnak a Pesti árakkal vetekszik és elég kevés is a kiadó lakás, nem is az egyetem hanem az iszonyatos munkaerőhiány illetve az emiatt a rengeteg albérletben lakó munkás (értem ez alatt a nem helyi, de itt dolgozó, hétvégente hazajáró családfenntartókat) miatt. Na ezt elég bonyolultan írtam le. Amúgy a város minden része élhető, laktam én is már mindenhol kivéve a Haszkovót, de nekem az Egyetemváros jött be leginkább, ott vettem lakást.
2017. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!