Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyedülállóként nem éri meg...

Egyedülállóként nem éri meg inkább otthon maradni albérlet helyett?

Figyelt kérdés
Olyan árakon vannak albérletek, hogy arra jöttem rá, a nagyszüleim házában élve vidéken jobban jövök ki segélyből, mint egy ilyen nagyvárosi csoda albérletet fizetgetve. Emellett még dolgoznom sem kell járni.
2017. júl. 28. 15:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki arra vágyik, hogy segélyből tengődjön.
2017. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem sokkal kevesebb, mint amennyi az albérlet kifizetése után maradna, cserébe dolgozni sem kell. Ha pedig kedve van az embernek vállalhat alkalmi munkát is.
2017. júl. 28. 15:42
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
csakhogy segélyből nem lesz nyugdíjad. Tb-d nem tudom lesz-e, az lehet igen. És segélyből tudnád fizetni a kb 40-50 ezer rezsit, plusz kb 30 ezer étkezésedet? Mert ha igen akkor én is inkább megyek segélyre.
2017. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azon gondolkodtál hogy kellene valami szakmát keresni?
2017. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Ja, csak ehhez nem art, hogy legyen szuleidnek/nagyszuleidnek egy sajat haza. Az meg nem mindenkinek adatik meg. Ugy persze hogy kijossz a segelybol is, ha nem kell lakhatasra kolteni, legtobbunknek az a legkomolyabb ervagas.
2017. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nem lesz TB-je sem, ha nem fizeti maga után az alapot.

2017. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Neked az az életcélod, hogy a nagyanyád házában elcsövezgetsz és az ételből szart csinálsz?

Gratulálok!


Rendben, maradj a nagyanyád házában és ha helyben nem találsz munkát, járj be valami közeli nagyvárosba dolgozni.

A fél ország ingázik és nem hal bele!

Kivéve, ha lusta vagy mint a dög!


Aztán írod ki a kérdést, hogy X-nek, vagy Y-nak miből van 40 éves korára háza meg kocsija ...

2017. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
16:16 : Nem vetem a szemére senkinek, amint nem kell bejárni napi szinten dolgozni. Ezt kicsit sarkítottnak érzem, hiszen nem becsületből kell dolgozni, hanem pénzért.
2017. júl. 29. 23:15
 9/22 pptomi ***** válasza:
Ez ám az igazi életcél. Legalább van némi motivációd, hogyan fogsz egzisztenciát teremteni.
2017. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
00:25 : Tudod, biztos nem úgy, hogy annyi pénzt fizetek kaució gyanánt egy idegennek, amennyit még sohasem láttam!
2017. júl. 30. 08:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!