Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nektek mikor jött el az a...

Nektek mikor jött el az a pont amikor úgy dömtöttetek hogy szeretnetek elköltözni otthonról?

Figyelt kérdés

Hány éves koroktokban volt, van amikor elhatároztatok hogy na most, vagy "X" idő múlva (mikor?) szeretnétek elköltözni? Mi volt a terv? Dolgozol vagy valami? Életkort, nemet is írjatok. ;)


Meg amúgy szerintetek hány évesen kellene egy "gyereknek" elköltöznie otthonról?


22F


2017. júl. 30. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen költöztem el, amikor már dolgoztam.

A húgom kicsit előbb, kb 20-21 évesen, egy örökölt lakásba, és kiadta az egyik szobát. Neki akkor csak a szakmai gyakorlatos munkái voltak még, azok nem fizettek sokat.

2017. júl. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amint munkát találok, szeretnék elköltözni.

Jelenleg még tanulok.

22L

2017. júl. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most kezdek dolgozni, az egyetem hossza miatt eddig tolódott. Szeretnék elköltözni, de csak a párommal (ő vidéken dolgozik és most keres itt állást), mert a keresetem egy fővárosi garzon fenntartására nem elég, egyetemistákkal való összebútorozást meg cseberből vederbe esetnek érezném... Akkor már a saját családommal élek addig. Azt meg kibekkeljük.


Általánosságban szerintem nincs ideális kor, de nyilván a saját esetem miatt is mondom ezt. Így közeledve a 30 felé már nagyon vágyom a nyugalomra, hogy ne kizárólag gyerekstátuszban legyek (ez szülőkkel elkerülhetetlen, főleg az overprotective anyámékkal).


26N

2017. júl. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen, addigra sikerült összespórolni önerőt, és felvenni mellé hitelt. F
2017. júl. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azon kevés szerencsések egyike vagyok aki még igazi falusiként nőhettem fel (35f) nálunk mindig 3-4generáció élt együtt mióta az eszemet tudom.

Mai napig földművelésből és állattenyésztésből élünk, jelenleg sajnos csak 3 generáció élünk együtt, de remélem majd az én nagymamám is lassan megéli a dédi kort és ismét 4generáció leszünk...

Ha van elegendő hely, van megélhetés, akkor szerintem semmilyen épkézláb indok nincs a külön költözésre, max 2-3házzal odébb, mit bátyám.

Amúgy sokan lenéznek minket, és csórónak hisznek, nekik meg szoktam mutatni a kombájn adásvételijét :D

2017. júl. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen egyetem miatt albérletbe

egyetem elvégzése után 23 évesen külföldre (természetesen dolgoztam).

28/N

2017. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen, akkor már sajátba a párommal. Akkor kezdtem teljes állású munkát (phd képzés miatt addig csak részmunkaidőben dolgoztam). Egyébként a fő ok a párom volt, ha nem költöztünk volna össze egyedül nem mentem volna, szerettem a szüleimmel lakni. (34n)
2017. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!