Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Fél év és a szobákat is már...

Fél év és a szobákat is már 100 ezerekért fogják kiadni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 30. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha lesz, aki megfizeti, akkor igen.
2017. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Könnyen lehet. Kereslet-kínálat. Amig 1 albérletre 20an jelentkeznek addig így lesz. Emlékszem pár éve még egy 40esért lehetett garzont bérelni...
2017. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Kereslet-kinálat kérdése,
2017. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
Hát ha a sok marha annyiért is kiveszi, hogy akkor simán elképzelhető.
2017. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én csak azt birom, hogy mindenki ki van akadva, jaj nem tudok megélni, jaj milyen drága.. Ahhoz képest egy 150 ezres albérletre 20-an ugranak egyszerre. Én nagyon kiváncsi vagyok, hogy meddig fog még emelkedni, mikor áll meg ez.


Kérdésre visszatérve én mostanában 80ezerért látok szobákat kiadni. Ebbe már bele van számolva nagyjábol a rezsi. De akkor is durva, 2 másikkal kell lakni, és még igy is 80 ezer. Vicc..

2017. szept. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem az a vicc, hogy Németországban jelenleg 450 euróért (kb 120 ezer forint) bérlünk két szoba+ nappalis lakást. Hova akarjátok még emelni az otthoni árakat?
2017. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

# 5

Igen ezt én se értem...mondják hogy sokan is jönnek fel vidékről, de lassan meg se éri feljönni Budapestre dolgozni a "jobb" fizetésért mert a drága albi árak felemészti a "jobb" fizetést.

70-80-ért adnak ki kis szobákat, de ha talál is az ember 50-60ért ott általában felszámolnak pluszba 10-15 rezsit.

3-4 éve ennyiért egy jobb albérletet lehetett kivenni.

2017. szept. 4. 10:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenáron kell feljönni vidékről.

Akkor nem lesz akkora a kereslet, és nem lesznek olyan magasak a budapesti árak.

Másrészt nem csak Budapesten lehet munkát vállalni, ha mindenképpen el akarsz otthonról jönni.

Harmadrészt sok jóárú albérlet van Budapesten is, csak azok nem a belvárosban vannak.

2017. szept. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezt ne nekem mond hanem akik feljönnek vidékről :D

Nem kell ahoz a belvárosban keresgélni hogy horror slbi árakért.

2017. szept. 6. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!