Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pestre koltoztem de nincs mod...

Pestre koltoztem de nincs mod a lakcimbejelentesre. Mennyire kavarhat be egy onkormanyzati lakasnal?

Figyelt kérdés

Üdv. gyorsan összefoglalnám a helyzetet. Felköltöztem barátnőmhöz pestre de édesanyjával él önkormányzati lakásba, ergo nemtudnak ide bejelenteni.

Szeretnék lassan saját autót venni de fizetős övezetben laknak..kivéve az itt lakók persze.

Sokat agyaltam a témán és egy megoldást tudtam kiagyalni mégpedig hogy veszek egy autót, én leszek a tulaj de az üzembentartó a párom anyja lenne a parkolás miatt. Ez egy járható út?


2017. nov. 8. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülyeséget nem akarok mondani, de besétálsz az önkormányzat ügyfélszolgálatára, ott megmondják neked.
2017. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xswerdy ***** válasza:
miért ne lehetne önkormányzati lakásba bejelentkezni?
2017. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valoszinu azert mert egy egyedulallo anyuka kapta aki a fiatalkoru lanyaval el egyutt. es ha hivatalosan odakoltoznek mint onallo normalis fizetessel biro szemely nem lennenek jogosultak ilyen segitsegre
2017. nov. 10. 07:38
 4/4 donnadieu ***** válasza:

Szerintem igen, járható út.

A parkolási engedély megszerzésének feltételeit az egyes kerületek határozzák meg. PL. a 13. kerületben az állandó lakcímmel rendelkező üzembentartó is igényelhet ilyen engedélyt ( [link]

Nézd meg, hogy az a kerület hogyan szabályozza az engedély kiadásának feltételeit, ahol laktok.

2017. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!