Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nagyon kicsi félszobát (6 nm)...

Nagyon kicsi félszobát (6 nm) van esély kiadni?

Figyelt kérdés

1+2 félszobás lakásról van szó. Itt egy link az alaprajzról:

[link]

A kisebbik félszobát szeretnénk majd kiadni jövőre, lehetőleg egy másik egyetemistának. Amúgy is kicsi szoba, és ebben benne van még egy beépített szekrény is az egyik sarokban... A nagyszoba közös használatú lenne, benne tv, szekrénysor, ülőgarnitúra, étkezőasztal. Tudom most nagyon mennek az albérletek, állítólag minden szart ki lehet adni, de egy ilyen kis lukat is? Ha igen, mennyiért körülbelül? Budapesti lakásról van szó.



2017. dec. 30. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Hogyne lenne!

Rengetegen fognak rá jelentkezni.

NAgyon nagy az igény az olcsó szobákra.

Egy egyetemistának elég egy ágy meg egy szekrény.

Úgyis csak aludni jár haza, vagy tanulni, a többi időben előadáson van meg dolgozik.

2017. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Laktam ekkora szobában (de ott nem volt nagyszoba, csak ez a lyuk, plusz használhattam a konyhát és a fürdőt, persze), sőt, eleinte egy vadidegennel egy szobában is... S láttam ablaktalan kiadó szobát, az sem volt olcsó, de onnan menekültem. Sőt, volt kiadó szoba olyan lakásban, ahol nem volt wc, csak a folyosón egy emeleti közös. Bármit kiadnak.
2017. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Utolsó, ez durva, lassan már az ép ész határain megy túl az egész ingatlan meg albérlet dolog. Amúgy szerintetek mennyit lehetne kérni ezért a szobáért?
2017. dec. 30. 19:55
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Simán kiadod egyetemistának, csomóan úgy vannak, hogy inkább egy saját luk mint egy nagyobb közös. Szerintem 30-40-ért gyorsan kiveszik, ha jó helyen van.
2017. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
89%
Mindent ki lehet adni, ha jól árazod be. Nyilván létezik az az árszínvonal, amely mellett egy ilyen kis patkánylyuk is kelendő lesz.
2017. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xswerdy ***** válasza:
24%
közös használatú nappalival abszolut. De ha hozam maximálás a cél, akkor a nagy szobát két embernek is kiadhatod, és nincs közös használatú nappali.
2017. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
20%

"hozam maximálás"


A hozamot a kommunizmusban szokták maximálni. Hülye lennék maximálni a saját nyereségemet. Bár ki hogy...

A szó, amit keresel, maximalizálás.


Te amúgy ott laksz a másik félszobában? 2 főre adnád ki?

2017. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen ott fogok lakni a nagyobbik félszobában. Egy embernek gondoltam kiadni a kicsit, kettőnek szerintem fizikailag nem is lehetne. Egy íróasztalt és egy heverőt lehet betenni oda. Meg zsúfoltságot sem szeretnék, ezért is lenne jó a nappali közösnek, az szép nagy szoba, legyen egy kis mozgástér.
2017. dec. 31. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Én pont ugyanilyen lakást adok ki 3 személynek.
2018. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!